środa, 17 lipiec 2024

Spis treści

Konkurs fotograficzny
patronat: Miesięcznik FOTO
Konkurs fotograficzy

Od 75 lat warszawskie lotnisko towarzyszy nie tylko historii naszego kraju i stolicy, ale uczestniczy również w życiu każdego z nas. Kiedy witamy i żegnamy bliskich i przyjaciół zawsze towarzyszą nam prawdziwe emocje. Jubileusz portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina to 75 lat rozstań i powrotów.

Z tej okazji Lotnisko Chopina zaprasza wszystkich zainteresowanych fotografią do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie fotograficznym pod hasłem „75 lat rozstań i powrotów”. 75 lat lotniska to nie tylko starty i lądowania, to również praca setek ludzi w dzień i w nocy, to początek podróży, nowe wyzwania, nowe przygody i wszystkie emocje z tym związane. Na lotnisku jesteśmy świadkami wzruszających powitań i pożegnań, spotkań po latach, rozstań i szczęśliwych powrotów. Lotnisko to również oczekiwania i radość na twarzach najbliższych, to wyznania i obietnice, ramiona ukochanych osób i ostatnie spojrzenia. ...
Konkurs fotograficzny

patronat: Miesięcznik FOTOOd 75 lat warszawskie lotnisko towarzyszy nie tylko historii naszego kraju i stolicy, ale uczestniczy również w życiu każdego z nas. Kiedy witamy i żegnamy bliskich i przyjaciół zawsze towarzyszą nam prawdziwe emocje. Jubileusz portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina to 75 lat rozstań i powrotów.

Z tej okazji Lotnisko Chopina zaprasza wszystkich zainteresowanych fotografią do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie fotograficznym pod hasłem „75 lat rozstań i powrotów”. 75 lat lotniska to nie tylko starty i lądowania, to również praca setek ludzi w dzień i w nocy, to początek podróży, nowe wyzwania, nowe przygody i wszystkie emocje z tym związane. Na lotnisku jesteśmy świadkami wzruszających powitań i pożegnań, spotkań po latach, rozstań i szczęśliwych powrotów. Lotnisko to również oczekiwania i radość na twarzach najbliższych, to wyznania i obietnice, ramiona ukochanych osób i ostatnie spojrzenia. To wszystko składa się na historię lotniska, jego pasażerów i gości. Może w tych emocjach znajdą Państwo inspiracje, może natchnieniem będzie lądujący samolot albo migające światła podejścia. A może mają Państwo zupełnie inne, niezwykłe pomysły i wspomnienia? Czekamy na Państwa zdjęcia do końca września. Niech okres wakacji, podróży, rozstań i powrotów zaowocuje niezwykłymi pracami.