Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy
środa, 12 maja 2021

KONKURSY

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
prev
next

Zaproszenie Kenko Hoya do udziału w

News image

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym 2017-2018, organizowanym przez firmę Kenko Tokina Co. Ltd. z okazji sześćdziesięciolecia powstania firmy. Konkurs ma na celu pokazanie kreatywnego wykorzystania filtrów. Można w … »

Sroda, 17 Maj 2017 | Czytano: 7

Zwycięzcy Wielkiego Konkursu Fotogr

News image

Jury rozstrzygnęło 10., jubileuszową edycję Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic. Uczestnicy nadesłali na Konkurs niemal 30 tysięcy fotografii, które oceniało Jury pod przewodnictwem Tomasza Tomaszewskiego, w składzie: Adam Balcerek, Wojciech Franus, … »

Piatek, 26 Wrzesien 2014 | Czytano: 8963

Konkurs fotograficzny ,,Jasna Stron

News image

Do udziału w konkursie fotograficznym ,,Jasna Strona Kadru'' zapraszają amatorów i profesjonalistów:  Fundacja HumanDoc, Profesjonalny Sklep Fotograficzny Proclub, Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Fundacja Solidarności Międzynarodowej. ,,JASNA STRONA KADRU'' jest kategorią honorową … »

Sroda, 24 Wrzesien 2014 | Czytano: 7443

Laureaci 1. edycji konkursu fotogra

News image

Wybrano zwycięzców pierwszej edycji konkursu fotograficznego Japońskie Kadry. Zadaniem uczestników było przesłanie fotografii przetworzonej cyfrowo, która będzie nawiązywała do japońskich motywów i symboliki. Na konkurs spłynęło ponad 300 prac, z których … »

Poniedzialek, 22 Wrzesien 2014 | Czytano: 6902

Konkurs fotograficzny Nikon Photo

News image

Firma Nikon Europe zaprasza wszystkich entuzjastów fotografowania do uczestnictwa w 35. edycji konkursu fotograficznego firmy Nikon, czyli Nikon Photo Contest. Po raz pierwszy w kategoriach zdjęć i filmów będą przyjmowane … »

Sobota, 20 Wrzesien 2014 | Czytano: 9143

Konkurs fotograficzny "Potęga Łodzi

News image

Fundacja Ulicy Piotrkowskiej i Urząd Miasta Łodzi zaprasza do udziału w 8. edycji renomowanego konkursu fotograficznego „Potęga Łodzi - Power of Łódź”!   Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, prezentacja … »

Piatek, 19 Wrzesien 2014 | Czytano: 6148

V Międzynarodowy Konkurs Fotografic

News image

Uniwersytet Szczeciński zaprasza fanów fotografii do wziecia udziału w V edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego "Matematyka w obiektywie". Zgłoszenia prac przyjmowane będą do 15 października 2014 r.  Matematyka to przecież nie rachunki, … »

Piatek, 5 Wrzesien 2014 | Czytano: 8242

Zwycięzcy konkursu krajobrazowego I

News image

  Jurorzy ogłosili zwycięzów konkursu krajobrazowego International Landscape Photographer of the Year 2014. Jury złożone z uznanych fotografików z USA, Australii i Nowej Zelandii (David Burnett, Tony Hewitt, David Ward, Jackie Ranken, Jim Go… »

Wtorek, 2 Wrzesien 2014 | Czytano: 3745

Kolejna edycja "VIVA! PHOTO AWARDS"

News image

Trwa przymowanie zgłoszeń do kolejnej edycji "VIVA! PHOTO AWARDS". Termin Nadsyłania prac: do 24 września 2014 roku. Kategorie konkursu, w których można wziąć udział: moda portret beauty reportaż fotografia komórką Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na przełomie listopada i grudnia … »

Niedziela, 24 Sierpien 2014 | Czytano: 2905

Zwycięzcy tegorocznej edycji Konkur

News image

Jury Konkursu Fotograficznego Empiku ogłosiło zwycięzców tegorocznej edycji. Spośród rekordowej liczby kilkunastu tysięcy zgłoszeń nagrody główne Jury pod przewodnictwem Pawła Dumy przyznało Tomaszowi Okoniewskiemu w kategorii Portret, Marcelinie Łoś w kategorii … »

Czwartek, 21 Sierpien 2014 | Czytano: 3166

Tylko do 31 sierpnia zgłoszenia do

News image

Etap zgłoszeń w jubileuszowej edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic dobiega końca. Zdjęcia można wysyłać jeszcze tylko do 31 sierpnia 2014 r. Konkurs organizowany jest w 5 kategoriach:- KRAJOBRAZ- LUDZIE- ZWIERZĘTA - … »

Sroda, 20 Sierpien 2014 | Czytano: 2530

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

News image

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w Otwartym Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Podróżniczej i Turystycznej pt. „Moje podróże małe i duże”. Termin nadsylania prac do 30 września 2014 Konkurs ma charakter otwarty, … »

Wtorek, 19 Sierpien 2014 | Czytano: 2479

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Otw

News image

Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Otworkowej, którego tematem przewodnim jest światło. Fotografia otworkowa jest znakomitym przykładem artystycznego wykorzystania falowej natury światła.  Konkurs jest elementem większego przedsięwzięcia … »

Niedziela, 17 Sierpien 2014 | Czytano: 2435

III edycja konkursu fotograficznego

News image

Instytut Konfucjusza w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w III edycji konkursu fotograficznego. Dla najlepszych Instytut przygotował nagrody o łącznej wartości 5000 zł oraz wystawę, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Ku… »

Sobota, 16 Sierpien 2014 | Czytano: 2971

Zwycięskie prace w konkursie Nation

News image

Do tegorocznej edycji konkursu National Geographic Traveler 2014 zgłoszono ponad 18000 zdjęć z całego świata. Uczestnicy mogli nadsyłać fotografie w czterech kategoriach:  "Travel Portraits"/  "Portrety podróżnicze"), "Outdoor Scenes"/"Scenerie plenerowe", "Sense of Place"/"Duch … »

Sobota, 2 Sierpien 2014 | Czytano: 3752

"Życie jest piękne" 2014 - ogólnopo

News image

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Życie jest piękne". Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski, patronat artystyczny natomiast sprawuje Związek Polskich Artystów Fotografików. Konkurs skierowany jest do … »

Sobota, 26 Lipiec 2014 | Czytano: 3097

Konkurs fotografii ulicznej Leica S

News image

Do 31 sierpnia 2014 r. trwa czwarta edycja konkursu poświęconego fotografii ulicznej: Leica Street Photo, organizowanego przez Leica Camera Poland.  Miejscem rozgrywania konkursu jest fanpage Leica Camera Poland na Facebooku. Każdy uczestnik … »

Sroda, 23 Lipiec 2014 | Czytano: 2636

Konkurs fotograficzny „Jelenia Gór

News image

Trwa XVIII Konkurs Fotograficzny „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2014” organizowany przez Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne. Celem konkursu jest między innymi utrwalenie z myślą o przyszłych pokoleniach, obrazu miasta oraz jego mieszkańców. Tematyka ko… »

Sroda, 23 Lipiec 2014 | Czytano: 2180

Konkurs na najlepsze fotoreportaże

News image

Z początkiem lipca 2014 r. ruszyła już V Jubileuszowa edycja konkursu na najlepsze fotoreportaże i filmy o Śląsku „Obiektywnie śląskie”. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie hasło: „bo śląskie, to…”. Hasło w  … »

Sroda, 9 Lipiec 2014 | Czytano: 2308

XVI Międzynarodowy Niekonwencjonaln

News image

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w XVI Międzynarodowym Niekonwencjonalnym Konkursie Fotograficznym FOTO ODLOT organizowanym pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Temat konkursu jest … »

Niedziela, 29 Czerwiec 2014 | Czytano: 2017

AstroCamera 2014 - międzynarodowy

News image

Centrum Hewelianum w Gdańsku zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym AstroCamera 2014.  W tegorocznej edycji konkursu wyznaczone zostały trzy kategorie: Obiekty Głębokiego Nieba Obiekty Układu Słonecznego Astro-krajobraz Do pierwszej kategorii będą zaliczane zdjęcia mgławic, … »

Czwartek, 26 Czerwiec 2014 | Czytano: 1938

iPhone Photography Awards 2014 - zw

News image

iPhone Photography Awards jest pierwszym i najdłużej istniejącym konkursem fotograficznym z użyciem produktów Apple’a. Od 2007 roku IPPAWARDS docenia kreatywność użytkowników i wybiera najlepsze fotografie spośród tysięcy nadesłanych z ponad … »

Niedziela, 15 Czerwiec 2014 | Czytano: 2906

Małopolska w Zjednoczonej Europie –

News image

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Do wygrania sprzęt fotograficzny o wartości 3500 złotych! Do konkursu można zgłaszać reportaże fotograficzne (8-14 zdjęć), ukazujące zmiany, jakie … »

Czwartek, 12 Czerwiec 2014 | Czytano: 2120

Rozpoczyna się kolejny konkurs Sony

News image

Rozpoczyna się kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych światowych konkursów fotograficznych: Sony World Photography Awards 2015, organizowanego przez World Photography Organisation. W konkursie mogą brać udział nie tylko dla profesjonaliści, lecz ró… »

Poniedzialek, 2 Czerwiec 2014 | Czytano: 2795

Konkurs ogólnopolski "Życie jest pi

News image

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Życie jest piękne". Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski, patronat artystyczny natomiast sprawuje Związek Polskich Artystów Fotografików. Konkurs skierowany jest … »

Sroda, 28 Maj 2014 | Czytano: 1514

Konkurs ogólnopolski "Życie jest pi

News image

"Życie jest piękne" to ogólnopolski konkurs fotograficzny, organizowany przez Kieleckie Centrum Kultury od 2006 roku. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski, patronat artystyczny natomiast sprawuje Związek Polskich Artystów … »

Sroda, 28 Maj 2014 | Czytano: 7088

Już tylko tydzień pozostał do końca

News image

Do końca zapisów do tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego Kliszożercy został niecały tydzień. Tegoroczna edycja została uwzględniona w kalendarzu wydarzeń Krakow Photo Fringe 2014. Zachęcamy studentów zainteresowanych fotografią do wzięcia … »

Sroda, 21 Maj 2014 | Czytano: 2221

Konkurs Fotograficzny Empiku 2014

News image

Empik ogłosił kolejną, szóstą już edycję swojego corocznego Konkursu Fotograficznego, który jest skierowany do pasjonatów fotografii - amatorów. Zgłoszenia na Konkurs Fotograficzny Empiku 2014 może zawierać maksymalnie 3 zdjęcia w jednej … »

Poniedzialek, 12 Maj 2014 | Czytano: 2750

Konkurs fotograficzny ,,Moje Pomorz

News image

Trójmiejska Szkoła Fotografii już po raz siódmy ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie fotografii "Moje Pomorze". W tym roku konkurs po raz pierwszy swoim obszarem obejmie całe … »

Poniedzialek, 12 Maj 2014 | Czytano: 2366

Jakub Szymczuk zwycięzcą Grand Pres

News image

Decyzją Jury Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2014 autorem Zdjęcia Roku został Jakub Szymczuk („Gość Niedzielny”). Ta sama fotografia z krwawych wydarzeń w Kijowie została uznana też za Zdjęcie … »

Piatek, 9 Maj 2014 | Czytano: 3053

Konkurs Japońskie Kadry

News image

Agencja PR Lucky Monday wraz z partnerami strategicznymi: koncernem NEC oraz Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha ogłasza ogólnopolski konkurs na fotografię przetworzoną cyfrowo. Temat prac powinien nawiązywać do motywów … »

Piatek, 9 Maj 2014 | Czytano: 2413

10 Otwarte Mistrzostwa Fotograficzn

News image

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza do udziałau w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "OMF 2014" pod patronatem Prezydenta Miasta Olsztyna. Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne to coroczny, ogólnopolski konkurs kierowany do wszystkich osób zainteresowanych fotografią.Tematyka … »

Czwartek, 8 Maj 2014 | Czytano: 5630

,,Nasze Karpaty''. Konkurs dobiega

News image

Jeszcze tylko do końca maja można przesyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny ,,Nasze Karpaty''. Konkurs ,,Nasze Karpaty'' ma na celu promować region poprzez fotografie, które ukażą jego unikalność, bogactwo przyrody oraz … »

Sroda, 7 Maj 2014 | Czytano: 2164

Sony World Photography Awards 2014

News image

Laureatką nagrody L’Iris d’Or i tytułu fotografa roku Sony World Photography Awards została 31-letnia Amerykanka Sara Naomi Lewkowicz. Jej zdjęcia pokonały blisko 140 tysięcy prac ze 166 krajów świata – … »

Czwartek, 1 Maj 2014 | Czytano: 3514

Zdrowie - podaj dalej! Ogólnopolsk

News image

Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Aktywizacji Społeczeństwa na Rzecz Zdrowia oraz Promocji Zdrowia Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym … »

Niedziela, 13 Kwiecien 2014 | Czytano: 2311

Laureaci konkursu BZ WBK Press Foto

News image

Już po raz dziesiąty wyłoniono zwycięzców konkursu BZ WBK Press Foto adresowanego do polskich zawodowych fotoreporterów. Spośród ponad 6 tysięcy zakwalifikowanych do konkursu zdjęć przesłanych przez 367 fotografów, nagrodzono i … »

Sroda, 2 Kwiecien 2014 | Czytano: 2635

Nagroda dla Mateusza Baja w konkurs

News image

  Polski fotograf Mateusz Baj zdobył nagrodę Poland National Award w ramach konkursu Sony World Photography Awards 2014 - jednego z najważniejszych na świecie konkursów fotograficznych. Drugie miejsce zajął Adrian Jaszczaka, a … »

Wtorek, 18 Marzec 2014 | Czytano: 2343

Konkurs: 6. Międzynarodowy Salon ,,

News image

Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie zaprasza do udziału w 6. Międzynarodowym Salonie ,,Martwa natura w fotografii''. Szósta już edycja międzynarodowego konkursu fotograficznego, którego tematem są motywy martwej natury przedstawione w fo… »

Poniedzialek, 10 Luty 2014 | Czytano: 2118

Konkurs Fotografii Prasowej BZ WBK

News image

Już po raz dziesiąty startuje konkurs BZ WBK Press Foto. Polscy zawodowi fotoreporterzy przez najbliższe dwa tygodnie – od 10 do 23 lutego 2014 r. – mogą zgłaszać swoje prace … »

Poniedzialek, 10 Luty 2014 | Czytano: 2042

Konkurs ,,Wieś światłoczuła''

News image

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. „Wieś światłoczuła” pod honorowym patronatem Wicemarszałka Sejmu RP, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz … »

Poniedzialek, 3 Luty 2014 | Czytano: 2364

Konkurs KAZAR PHOTO DESIGN PROJECT!

News image

Marka Kazar ponownie wystartowała z kreatywnym projektem dedykowanym młodym zdolnym artystom. Po raz kolejny daje szansę pasjonatom mody na zaprezentowanie i rozwój swojego talentu oraz zdobycie unikalnych nagród. W tym … »

Czwartek, 30 Styczen 2014 | Czytano: 2210

Konkurs fotografii muzycznej

News image

Stowarzyszenie Sztuka Teatr we współpracy z MPC oraz Polskim Radiem Katowice zapraszają wszystkich fotografujących do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie promującym sztukę fotografii i koncerty muzyczne. Tematem konkursu jest szeroko po… »

Sobota, 18 Styczen 2014 | Czytano: 2498

Konkurs fotograficzny Śląska Fotogr

News image

Biblioteka Śląska i Syndykat Dziennikarzy Województwa Morawsko-Śląskiego i Ołomunieckiego, jako organizatorzy, już po raz jedenasty ogłaszają konkurs Śląska Fotografia Prasowa.W Jury zasiądą m.in.:prof. Marian Oslislo, Profesor Sztuk Plastycznych Akademii Sztuk Pi… »

Czwartek, 16 Styczen 2014 | Czytano: 1984

Grand Prix Fotofestiwal 2014

News image

Trwa otwarty nabór projektów do Grand Prix Fotofestiwal 2014. Prace można przesyłać do 16 grudnia 2013. W jury zasiadają międzynarodowi eksperci zajmujący się współczesną fotografią. Główna nagroda to 10.000 zł … »

Piatek, 29 Listopad 2013 | Czytano: 2523

Śladami Leona Wyczółkowskiego - mot

News image

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. Śladami Leona Wyczółkowskiego – motywy sakralne w twórczości artysty. Będzie to już siódma edycja ko… »

Piatek, 29 Listopad 2013 | Czytano: 1934

I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzn

News image

Sosnowieckie Centrum sztuki – Zamek Sielecki i Portal Internetowy www.Luslawice.pl ogłaszają I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „PORTRET ARTYSTY” pod honorowym patronatem prof. Krzysztofa Pendereckiego (edycja 2014). Konkurs ma charakter otwarty. Prace … »

Piatek, 22 Listopad 2013 | Czytano: 2224

Konkurs fotograficzny im. Wiktora W

News image

Organizatorami konkursu są: Towarzystwo Przyjaciół Supraśla, Stowarzyszenie Uroczysko oraz Związek Polskich Artystów Fotografików Oddział Północno-Wschodni w Białymstoku. Konkurs jest adresowany do osób pełnoletnich. Tematem konkursu jest szeroko rozumiany pejzaż Podlasia. NagrodyW konkursie zostaną … »

Piatek, 22 Listopad 2013 | Czytano: 2114

7. Ogólnopolskie Biennale Fotografi

News image

Co nas pozytywnie łączy? Lubimy więzi i relacje międzyludzkie. Lubimy miejsca, które nas otaczają. Lubimy ludzi, obok których żyjemy. Lubimy kształty i cienie, którymi obdarza nas rzeczywistość. Bez wątpienia Krosno je… »

Piatek, 22 Listopad 2013 | Czytano: 1849

XXIII Krajowy Salon Fotografii Arty

News image

Organizatorami konkursu są: Burmistrz Miasta Żary, Starosta Powiatu Żarskiego, Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze oraz Żarski Dom Kultury.Konkurs ma charakter otwarty. Udział w konkursie jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Tematyka … »

Piatek, 22 Listopad 2013 | Czytano: 1919

Konkurs fotograficzny „Synestezje –

News image

Jeżeli należysz do osób, które w niesztampowy sposób postrzegają świat i próbują zapisać rzeczy tylko z pozoru „niezapisywalne”, to mamy dla Ciebie pewną propozycję, wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie … »

Poniedzialek, 18 Listopad 2013 | Czytano: 2103

Etnoklimaty 2013. 6. edycję konkur

News image

Muzeum Etnograficzne w Toruniu ogłasza 6. edycję konkursu fotograficznego Etnoklimaty. Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 lipca 2013 r., a jego rozstrzygnięcie nastąpi do 15 grudnia 2013 r. Termin nadsyłania zgłoszenia … »

Czwartek, 4 Lipiec 2013 | Czytano: 3566

Gdańsk Press Photo 2013 - KONKURS

News image

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku i Kosycarz Foto Press zapraszają do wzięcia udziału w XVII edycji Pomorskiego Konkursu Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza Gdańsk Press Photo 2013. Do konkursu można zgłaszać zd… »

Poniedzialek, 13 Maj 2013 | Czytano: 3198

Konkurs Fotograficzny „W kręgach cz

News image

Firma Ecol-Unicon już po raz czwarty organizuje konkurs fotograficzny „w kręgach czystych wód”. Ideą wydarzenia jest zwrócenie uwagi na problemy ekologii i ochrony środowiska, zwłaszcza – problem ochrony wód. Dlatego … »

Piatek, 10 Maj 2013 | Czytano: 3053

IV edycja konkursu fotograficznego

News image

 18 lutego br. rozpoczęła się IV edycja konkursu fotograficznego „Policja w obiektywie” dla uczniów klas I-III szkół gimnazjalnych woj. lubuskiego, organizowany przez Fundację Contra Crimen i Wydział Komunikacji Społecznej Komendy … »

Piatek, 19 Kwiecien 2013 | Czytano: 2569

Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii

News image

patronat FOTO Wszystkich studentów zainteresowanych fotografią zapraszamy udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Nieważne czy robicie zdjęcia od wczoraj, czy ta pasja zajęła wam … »

Wtorek, 26 Luty 2013 | Czytano: 3616

Próbowali wymazać człowieka. Ślady

News image

Konkurs fotograficzny. Żydowskie Muzeum Galicja ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym, mającym na celu upamiętnienie 72 rocznicy utworzenia i 70 rocznicy likwidacji krakowskiego getta. Tematem fotografii ma być życie … »

Poniedzialek, 4 Luty 2013 | Czytano: 3557

Pantaenius Jacht Foto! II

News image

Ponownie wystartował konkurs fotograficzny Pantaenius Jacht Foto! To już druga edycja konkursu Pantaenius Jacht Foto. Konkursu, który otwarty jest dla każdego, kto pasjonuje się fotografią. Do konkursu można zgłosić zdjęcie które … »

Wtorek, 18 Grudzien 2012 | Czytano: 5181

Cztery pory roku - polskie pejzaże

News image

Konkurs ,,Cztery pory roku - polskie pejzaże'' rozstrzygnięty. Znamy już zwyciężców konkursu zorganizowanego przez firmy Koenig & Bauer AG oraz miesięcznik FOTO wydawany przez Wydawnictwo KENGRAF. … »

Niedziela, 4 Listopad 2012 | Czytano: 5565

DreamTeam

News image

Ostateczny efekt sesji zdjęciowej to wynik pracy zespołowej (fotograf, modelka, makijażysta, fryzjer, stylista). To właśnie dla takich teamów dedykowany jest konkurs DreamTeam, którego 2. edycja zostanie rozstrzygnięta podczas festiwalu Neo Fashion … »

Czwartek, 18 Pazdziernik 2012 | Czytano: 4259

Kolor Zielony

News image

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii do zgłaszania swoich zdjęć na konkurs, którego tematem jest Kolor Zielony. Do 6 grudnia 2012 r. należy przesłać zdjęcia na adres konkurs@agivera.pl. Następnego dnia na profilu facebookowym … »

Sroda, 26 Wrzesien 2012 | Czytano: 4221

Twoja Klisza z Powstania 2012

News image

– konkurs fotograficzny 4 sierpnia na ulicach warszawskiej Woli odbyła się 6. edycja fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. Do udziału w grze zgłosiło się 300 uczestników. Jak co roku … »

Czwartek, 13 Wrzesien 2012 | Czytano: 3976

Twoja Klisza z Powstania 6

News image

Patronat FOTO Ruszyła rejestracja do 6. edycji fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. … »

Wtorek, 31 Lipiec 2012 | Czytano: 3743

OBIEKTYWNIE ŚLĄSKIE - III edycja

News image

Konkurs - www.obiektywnieslaskie.pl Ruszyła III edycja Konkursu „Obiektywnie śląskie”. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest: „Śląsk - moje miejsce”, który można zaprezentować w formie: fotoreportażu oraz filmu. Najlepsze prace wy… »

Wtorek, 24 Lipiec 2012 | Czytano: 4525

Gdyński modernizm w obiektywie

News image

Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o. organizuje II edycję konkursu fotograficznego "Gdyński modernizm w obiektywie". Partnerem konkursu jest Pomorskie Towarzystwo Fotograficzne. Chcielibyśmy za Państwa pośrednictwem zaprosić do … »

Poniedzialek, 16 Lipiec 2012 | Czytano: 4286

Moje wakacyjne spotkanie z granicą

News image

Konkurs Fotograficzny 28 czerwca br. rusza III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Straży Granicznej, zatytułowany „Moje wakacyjne spotkanie z granicą”. Patronem konkursu jest Komendant Główny Straży Granicznej.Tegoroczna edycja konkursu jest prowadzona … »

Piatek, 29 Czerwiec 2012 | Czytano: 4309

obiektywnie śląskie

News image

Konkurs „obiektywnie śląskie”, organizowany przez stowarzyszenie „Projekt Śląsk”, jest konkursem na najlepsze fotoreportaże o Śląsku, a w tym roku również na najlepsze filmy. … »

Piatek, 29 Czerwiec 2012 | Czytano: 3704

VIVA! PHOTO AWARDS 2012

News image

Wystartowała IV edycja! W najnowszym numerze dwutygodnika „VIVA!” została ogłoszona IV edycja prestiżowego konkursu fotograficznego VIVA! PHOTO AWARDS! … »

Czwartek, 21 Czerwiec 2012 | Czytano: 4326

Kieleckie Inaczej 2012

News image

Fundacja Kultury Wici ogłasza ósmą edycję konkursu fotograficznego "Kieleckie Inaczej 2012". Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących amatorów i profesjonalistów bez ograniczeń … »

Czwartek, 24 Maj 2012 | Czytano: 3843

Cztery pory roku, polskie pejzaże

News image

– konkurs fotograficzny Koenig & Bauer AG Najstarszy producent przemysłowych maszyn drukujących na świecie oraz miesięcznik foto zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym Cztery pory roku – polskie … »

Poniedzialek, 21 Maj 2012 | Czytano: 4929

Trwa konkurs artystyczny Henkel Art

News image

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 25 maja Jeszcze przez dwa tygodnie polscy artyści mogą przesyłać zgłoszenia do prestiżowego konkursu Henkel Art.Award. Stawką w finale międzynarodowym są wartościowe nagrody, … »

Piatek, 11 Maj 2012 | Czytano: 3529

Jeden Świat

News image

Postępująca od lat globalizacja, coraz skuteczniejsze metody dotarcia w każdy zakątek świata, portale społecznościowy łączące ludzi w sposób nie do wyobrażenia jeszcze dziesięć lat temu, środki transportu, … »

Czwartek, 10 Maj 2012 | Czytano: 6618

„Policja w obiektywie” dla gimnazja

News image

Konkurs fotograficzny Uprzejmie informuję, że Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. wspólnie z Fundacją Contra Crimen przygotowuje III edycję konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-III … »

Wtorek, 20 Marzec 2012 | Czytano: 3797

Henkel Art.Award

News image

Rusza kolejna edycja konkursu Firma Henkel po raz jedenasty zaprasza artystów z  23 krajów z regionu Europy Środkowo Wschodniej, w tym z Polski, do udziału w prestiżowym konkursie Henkel Art.Award. Na … »

Niedziela, 18 Marzec 2012 | Czytano: 3889

Potęga świętowania

News image

— wygraj bilety na UEFA EURO 2012 Przeżyj niezapomniane chwile Szczegóły konkursu oraz jego regulamin dostępne są na stronie … »

Sroda, 14 Marzec 2012 | Czytano: 4196

Moja piłka nożna.

News image

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku i Kosycarz Foto Press zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym … »

Sobota, 3 Marzec 2012 | Czytano: 3969

Ogłoszenie wyników

News image

… konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto już wkrótce! Już 03 marca 2012, o godzinie 13, na scenie głównej targów Wiatr i Woda w Warszawie dowiemy się kto wygrał konkurs fotograficzny … »

Sroda, 29 Luty 2012 | Czytano: 3920

Miasto W Obiektywie

News image

– pierwsza edycja konkursu fotograficznego Coś jest w mieście. Coś takiego, co nie pozwala zasnąć po północy. Coś co wygania zarażonych miastem na długie wędrówki po podwórkach, co każe … »

Poniedzialek, 13 Luty 2012 | Czytano: 4621

Pantaenius Jacht Foto!

News image

Właśnie wystartował konkurs fotograficzny Pantaenius Jacht Foto! Konkurs Patnaenius Jacht Foto jest otwarty dla każdego, kto pasjonuje się fotografią. Do konkursu można zgłosić zdjęcie które jest tematycznie związane … »

Czwartek, 12 Styczen 2012 | Czytano: 4100

Sony World Photography Awards 2012

News image

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 4 stycznia 2012 r. do godz. 23:59:59 GMT. Wszystkie konkursy mają charakter otwarty. Zgłaszane zdjęcia muszą być wykonane w 2011 roku. Uczestnicy … »

Czwartek, 22 Grudzien 2011 | Czytano: 4476

Rozwój w obiektywie

News image

Finał konkursu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP „Rozwój w obiektywie” ! Zobacz wyniki i przyjdź obejrzeć wystawę nagrodzonych fotografii!Ponad 1700 zdjęć zostało nadesłanych w konkursie „Rozwój w obiektywie”, 4 tysiące osób oddało … »

Wtorek, 13 Grudzien 2011 | Czytano: 8524

Internauto zagłosuj!

News image

Tylko do 14 listopada 2011 r. trwa głosowanie Internautów na najlepsze zdjęcia w ramach konkursu fotograficznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP „Rozwój w obiektywie”. Wejdź na stronę www.photo2011.eu, … »

Wtorek, 8 Listopad 2011 | Czytano: 3708

Międzynarodowy konkurs fotograficzn

News image

… o tematyce rozwojowej(1) Według wyliczeń Światowego Programu Żywnościowego ponad miliard ludzi na całym świecie cierpi z powodu głodu i niedożywienia, z czego aż 98% stanowią mieszkańcy krajów rozwijających … »

Niedziela, 16 Pazdziernik 2011 | Czytano: 4068

Finał konkursu „Twoja Klisza z Pows

News image

Finał konkursu na najlepsze zdjęcie i film z gry „Twoja Klisza z Powstania” Zapraszamy na finał fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”, który odbędzie się 10 października, o godz. … »

Wtorek, 4 Pazdziernik 2011 | Czytano: 3687

7.

News image

WIELKI KONKURS FOTOGRAFICZNY NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA WYSTARTOWAŁ Jak co roku redakcja miesięcznika National Geographic Polska zaprasza do udziału w Wielkim Konkursie Fotograficznym. Prestiżowa nagroda w postaci publikacji na łamach miesięcznika i … »

Sroda, 7 Wrzesien 2011 | Czytano: 5021

II Edycja 2011

News image

1 lipca ruszyła druga edycja konkursu na fotoreportaż o Śląsku- Obiektywnie Śląskie, którego organizatorem jest stowarzyszenie „Projekt Śląsk”. Celem konkursu jest ukazanie w obiektywie bogactwa i różnorodności … »

Sroda, 31 Sierpien 2011 | Czytano: 4139

„Barwy soli Europy”

News image

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Wydarzenie wpisane w kalendarz Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji 2011. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Barwy soli … »

Sroda, 20 Lipiec 2011 | Czytano: 3902

Powódź 2010 r. – ogrom żywiołu

News image

– konkurs organizowany przez Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej Istotą konkursu są przede wszystkim działania edukacyjne w szczególności informowanie o założeniach Dyrektywy 2007/60/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 … »

Wtorek, 12 Lipiec 2011 | Czytano: 4181

Obiektywnie Śląskie

News image

Od 1 lipca rusza druga edycja konkursu na fotoreportaż o Śląsku- Obiektywnie Śląskie, którego organizatorem jest stowarzyszenie „Projekt Śląsk”. Celem konkursu jest ukazanie w obiektywie bogactwa i … »

Czwartek, 30 Czerwiec 2011 | Czytano: 4191

Konkurs fotograficzny EMPIK'u

News image

Wkrótce rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego Empiku 2011! O główne nagrody walczy ponad 3 tysiące osób. … »

Sroda, 29 Czerwiec 2011 | Czytano: 4596

Wyniki Fotoferia International Exh

News image

Patronat FOTO Tegoroczna edycja Fotoferia International Exhibition 2011 dobiegła końca. Zgłoszono 2192 fotografie, 324 autorów z 35 krajów. Konkursową weryfikację przeszło … »

Poniedzialek, 20 Czerwiec 2011 | Czytano: 7954

FEP Professional Photographer of th

News image

31 lipca upływa termin składania prac na europejski konkurs FEP Professional Photographer of the Year 2011 w kategoriach: Wesele, F. komercyjna, Portret, Reportaż, Pejzaż, F. … »

Niedziela, 19 Czerwiec 2011 | Czytano: 4435

IV edycja – „UCHWYĆ ENERGIĘ”

News image

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu fotograficznego „UCHWYĆ ENERGIĘ” Tegoroczna edycja konkursu „Uchwyć Energie” rozpocznie się w dniu 15 czerwca 2011 r. i potrwa do pierwszych dni października, … »

Wtorek, 7 Czerwiec 2011 | Czytano: 3671

Finał konkursu fotograficznego „Pol

News image

24 maja br. odbyło się posiedzenie komisji, której zadaniem było wyłonienie najlepszych prac w konkursie „Policja w obiektywie”. To już druga edycja tego konkursu. W tym roku wpłynęło 86 … »

Wtorek, 24 Maj 2011 | Czytano: 6233

Wystartował Konkurs Fotograficzny E

News image

Przez blisko dwa miesiące (do 28 czerwca) można zgłaszać zdjęcia portretowe w Konkursie Fotograficznym Empiku 2011. Konkurs jest kierowany do amatorów, ludzi z pasją, którym wygrana umożliwi rozwijanie i doskonalenie … »

Piatek, 6 Maj 2011 | Czytano: 5153

MISTYKA ŻYDOWSKA

News image

KONKURS FOTOGRAFICZNY przy XIII Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA 29.05-30.06 2011 we Wrocławiu. Organizatorami konkursu są Fundacja PRO ARTE, Gmina Wyznaniowa Żydowska we Wrocławiu, Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, Dolnośląskie … »

Sobota, 30 Kwiecien 2011 | Czytano: 4223

Pytanie 1:

Jaki jest tytuł fotografii widniejącej na 18 stronie kwietniowego Foto… »

Wtorek, 12 Kwiecien 2011 | Czytano: 4131

Informacja

We wtorek, 12 kwietnia tutaj zamieścimy pierwsze quizowe pytanie dotyczące Foto #4. Odpowiedź należy wpisać na Facebooku w komentarzu poniżej … »

Niedziela, 10 Kwiecien 2011 | Czytano: 3081

Konkurs fotograficzny "Moja biało-c

News image

Z okazji przypadającego 2 maja Święta Flagi słuchaczy Radia Olsztyn, dla których fotografowanie jest źródłem przyjemności i realizacji artystycznej pasji, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym … »

Sroda, 30 Marzec 2011 | Czytano: 4462

"Bluesroads" w Krakowie

News image

II Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej KONKURS FOTOGRAFICZNY „DROGI BLUESA” Do długiej listy cyklicznych wydarzeń kulturalnych Krakowa trzeba chyba na stałe dopisać Bluesroads - Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej. … »

Poniedzialek, 28 Marzec 2011 | Czytano: 5496

FotoALBUM 2011

News image

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Fotoalbum 2011”'. Konkurs składa się z dziesięciu edycji. W każdej edycji redakcyjne jury wybierze trzech laureatów, a jednego wybiorą w głosowaniu uczestnicy konkursu. Na zakończenie przewidziano Grand Prix … »

Niedziela, 6 Marzec 2011 | Czytano: 8239