Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy
niedziela, 20 kwietnia 2014

KONKURSY

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
prev
next

Zdrowie - podaj dalej! Ogólnopolsk

News image

Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Aktywizacji Społeczeństwa na Rzecz Zdrowia oraz Promocji Zdrowia Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić do udziału w … »

Niedziela, 13 Kwiecien 2014 | Czytano: 139

Laureaci konkursu BZ WBK Press Foto

News image

Już po raz dziesiąty wyłoniono zwycięzców konkursu BZ WBK Press Foto adresowanego do polskich zawodowych fotoreporterów. Spośród ponad 6 tysięcy zakwalifikowanych do konkursu zdjęć przesłanych przez 367 fotografów, nagrodzono i … »

Sroda, 2 Kwiecien 2014 | Czytano: 278

Nagroda dla Mateusza Baja w konkurs

News image

  Polski fotograf Mateusz Baj zdobył nagrodę Poland National Award w ramach konkursu Sony World Photography Awards 2014 - jednego z najważniejszych na świecie konkursów fotograficznych. Drugie miejsce zajął Adrian Jaszczaka, a … »

Wtorek, 18 Marzec 2014 | Czytano: 315

Konkurs: 6. Międzynarodowy Salon ,,

News image

Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie zaprasza do udziału w 6. Międzynarodowym Salonie ,,Martwa natura w fotografii''. Szósta już edycja międzynarodowego konkursu fotograficznego, którego tematem są motywy martwej natury przedstawione w fo… »

Poniedzialek, 10 Luty 2014 | Czytano: 321

Konkurs Fotografii Prasowej BZ WBK

News image

Już po raz dziesiąty startuje konkurs BZ WBK Press Foto. Polscy zawodowi fotoreporterzy przez najbliższe dwa tygodnie – od 10 do 23 lutego 2014 r. – mogą zgłaszać swoje prace … »

Poniedzialek, 10 Luty 2014 | Czytano: 394

Konkurs ,,Wieś światłoczuła''

News image

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. „Wieś światłoczuła” pod honorowym patronatem Wicemarszałka Sejmu RP, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz … »

Poniedzialek, 3 Luty 2014 | Czytano: 473

Konkurs KAZAR PHOTO DESIGN PROJECT!

News image

Marka Kazar ponownie wystartowała z kreatywnym projektem dedykowanym młodym zdolnym artystom. Po raz kolejny daje szansę pasjonatom mody na zaprezentowanie i rozwój swojego talentu oraz zdobycie unikalnych nagród. W tym … »

Czwartek, 30 Styczen 2014 | Czytano: 356

Konkurs fotografii muzycznej

News image

Stowarzyszenie Sztuka Teatr we współpracy z MPC oraz Polskim Radiem Katowice zapraszają wszystkich fotografujących do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie promującym sztukę fotografii i koncerty muzyczne. Tematem konkursu jest szeroko po… »

Sobota, 18 Styczen 2014 | Czytano: 502

Konkurs fotograficzny Śląska Fotogr

News image

Biblioteka Śląska i Syndykat Dziennikarzy Województwa Morawsko-Śląskiego i Ołomunieckiego, jako organizatorzy, już po raz jedenasty ogłaszają konkurs Śląska Fotografia Prasowa.W Jury zasiądą m.in.:prof. Marian Oslislo, Profesor Sztuk Plastycznych Akademii Sztuk Pi… »

Czwartek, 16 Styczen 2014 | Czytano: 347

Grand Prix Fotofestiwal 2014

News image

Trwa otwarty nabór projektów do Grand Prix Fotofestiwal 2014. Prace można przesyłać do 16 grudnia 2013. W jury zasiadają międzynarodowi eksperci zajmujący się współczesną fotografią. Główna nagroda to 10.000 zł … »

Piatek, 29 Listopad 2013 | Czytano: 724

Śladami Leona Wyczółkowskiego - mot

News image

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. Śladami Leona Wyczółkowskiego – motywy sakralne w twórczości artysty. Będzie to już siódma edycja ko… »

Piatek, 29 Listopad 2013 | Czytano: 537

I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzn

News image

Sosnowieckie Centrum sztuki – Zamek Sielecki i Portal Internetowy www.Luslawice.pl ogłaszają I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „PORTRET ARTYSTY” pod honorowym patronatem prof. Krzysztofa Pendereckiego (edycja 2014). Konkurs ma charakter otwarty. Prace … »

Piatek, 22 Listopad 2013 | Czytano: 671

Konkurs fotograficzny im. Wiktora W

News image

Organizatorami konkursu są: Towarzystwo Przyjaciół Supraśla, Stowarzyszenie Uroczysko oraz Związek Polskich Artystów Fotografików Oddział Północno-Wschodni w Białymstoku. Konkurs jest adresowany do osób pełnoletnich. Tematem konkursu jest szeroko rozumiany pejzaż Podlasia. NagrodyW konkursie zostaną … »

Piatek, 22 Listopad 2013 | Czytano: 622

7. Ogólnopolskie Biennale Fotografi

News image

Co nas pozytywnie łączy? Lubimy więzi i relacje międzyludzkie. Lubimy miejsca, które nas otaczają. Lubimy ludzi, obok których żyjemy. Lubimy kształty i cienie, którymi obdarza nas rzeczywistość. Bez wątpienia Krosno je… »

Piatek, 22 Listopad 2013 | Czytano: 500

XXIII Krajowy Salon Fotografii Arty

News image

Organizatorami konkursu są: Burmistrz Miasta Żary, Starosta Powiatu Żarskiego, Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze oraz Żarski Dom Kultury.Konkurs ma charakter otwarty. Udział w konkursie jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Tematyka … »

Piatek, 22 Listopad 2013 | Czytano: 511

Konkurs fotograficzny „Synestezje –

News image

Jeżeli należysz do osób, które w niesztampowy sposób postrzegają świat i próbują zapisać rzeczy tylko z pozoru „niezapisywalne”, to mamy dla Ciebie pewną propozycję, wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie … »

Poniedzialek, 18 Listopad 2013 | Czytano: 575

Etnoklimaty 2013. 6. edycję konkur

News image

Muzeum Etnograficzne w Toruniu ogłasza 6. edycję konkursu fotograficznego Etnoklimaty. Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 lipca 2013 r., a jego rozstrzygnięcie nastąpi do 15 grudnia 2013 r. Termin nadsyłania zgłoszenia … »

Czwartek, 4 Lipiec 2013 | Czytano: 1928

Gdańsk Press Photo 2013 - KONKURS

News image

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku i Kosycarz Foto Press zapraszają do wzięcia udziału w XVII edycji Pomorskiego Konkursu Fotografii Prasowej im. Zbigniewa Kosycarza Gdańsk Press Photo 2013. Do konkursu można zgłaszać zd… »

Poniedzialek, 13 Maj 2013 | Czytano: 1397

Konkurs Fotograficzny „W kręgach cz

News image

Firma Ecol-Unicon już po raz czwarty organizuje konkurs fotograficzny „w kręgach czystych wód”. Ideą wydarzenia jest zwrócenie uwagi na problemy ekologii i ochrony środowiska, zwłaszcza – problem ochrony wód. Dlatego … »

Piatek, 10 Maj 2013 | Czytano: 1348

IV edycja konkursu fotograficznego

News image

 18 lutego br. rozpoczęła się IV edycja konkursu fotograficznego „Policja w obiektywie” dla uczniów klas I-III szkół gimnazjalnych woj. lubuskiego, organizowany przez Fundację Contra Crimen i Wydział Komunikacji Społecznej Komendy … »

Piatek, 19 Kwiecien 2013 | Czytano: 1191

Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii

News image

patronat FOTO Wszystkich studentów zainteresowanych fotografią zapraszamy udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Nieważne czy robicie zdjęcia od wczoraj, czy ta pasja zajęła wam … »

Wtorek, 26 Luty 2013 | Czytano: 1605

Próbowali wymazać człowieka. Ślady

News image

Konkurs fotograficzny. Żydowskie Muzeum Galicja ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym, mającym na celu upamiętnienie 72 rocznicy utworzenia i 70 rocznicy likwidacji krakowskiego getta. Tematem fotografii ma być życie … »

Poniedzialek, 4 Luty 2013 | Czytano: 1670

Pantaenius Jacht Foto! II

News image

Ponownie wystartował konkurs fotograficzny Pantaenius Jacht Foto! To już druga edycja konkursu Pantaenius Jacht Foto. Konkursu, który otwarty jest dla każdego, kto pasjonuje się fotografią. Do konkursu można zgłosić zdjęcie które … »

Wtorek, 18 Grudzien 2012 | Czytano: 2014

Cztery pory roku - polskie pejzaże

News image

Konkurs ,,Cztery pory roku - polskie pejzaże'' rozstrzygnięty. Znamy już zwyciężców konkursu zorganizowanego przez firmy Koenig & Bauer AG oraz miesięcznik FOTO wydawany przez Wydawnictwo KENGRAF. … »

Niedziela, 4 Listopad 2012 | Czytano: 2977

DreamTeam

News image

Ostateczny efekt sesji zdjęciowej to wynik pracy zespołowej (fotograf, modelka, makijażysta, fryzjer, stylista). To właśnie dla takich teamów dedykowany jest konkurs DreamTeam, którego 2. edycja zostanie rozstrzygnięta podczas festiwalu Neo Fashion … »

Czwartek, 18 Pazdziernik 2012 | Czytano: 2261

Kolor Zielony

News image

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii do zgłaszania swoich zdjęć na konkurs, którego tematem jest Kolor Zielony. Do 6 grudnia 2012 r. należy przesłać zdjęcia na adres konkurs@agivera.pl. Następnego dnia na profilu facebookowym … »

Sroda, 26 Wrzesien 2012 | Czytano: 2167

Twoja Klisza z Powstania 2012

News image

– konkurs fotograficzny 4 sierpnia na ulicach warszawskiej Woli odbyła się 6. edycja fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. Do udziału w grze zgłosiło się 300 uczestników. Jak co roku … »

Czwartek, 13 Wrzesien 2012 | Czytano: 2051

Twoja Klisza z Powstania 6

News image

Patronat FOTO Ruszyła rejestracja do 6. edycji fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. … »

Wtorek, 31 Lipiec 2012 | Czytano: 1928

OBIEKTYWNIE ŚLĄSKIE - III edycja

News image

Konkurs - www.obiektywnieslaskie.pl Ruszyła III edycja Konkursu „Obiektywnie śląskie”. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest: „Śląsk - moje miejsce”, który można zaprezentować w formie: fotoreportażu oraz filmu. Najlepsze prace wy… »

Wtorek, 24 Lipiec 2012 | Czytano: 2436

Gdyński modernizm w obiektywie

News image

Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o. organizuje II edycję konkursu fotograficznego "Gdyński modernizm w obiektywie". Partnerem konkursu jest Pomorskie Towarzystwo Fotograficzne. Chcielibyśmy za Państwa pośrednictwem zaprosić do … »

Poniedzialek, 16 Lipiec 2012 | Czytano: 2300

Moje wakacyjne spotkanie z granicą

News image

Konkurs Fotograficzny 28 czerwca br. rusza III Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Straży Granicznej, zatytułowany „Moje wakacyjne spotkanie z granicą”. Patronem konkursu jest Komendant Główny Straży Granicznej.Tegoroczna edycja konkursu jest prowadzona … »

Piatek, 29 Czerwiec 2012 | Czytano: 2458

obiektywnie śląskie

News image

Konkurs „obiektywnie śląskie”, organizowany przez stowarzyszenie „Projekt Śląsk”, jest konkursem na najlepsze fotoreportaże o Śląsku, a w tym roku również na najlepsze filmy. … »

Piatek, 29 Czerwiec 2012 | Czytano: 1952

VIVA! PHOTO AWARDS 2012

News image

Wystartowała IV edycja! W najnowszym numerze dwutygodnika „VIVA!” została ogłoszona IV edycja prestiżowego konkursu fotograficznego VIVA! PHOTO AWARDS! … »

Czwartek, 21 Czerwiec 2012 | Czytano: 2350

Kieleckie Inaczej 2012

News image

Fundacja Kultury Wici ogłasza ósmą edycję konkursu fotograficznego "Kieleckie Inaczej 2012". Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących amatorów i profesjonalistów bez ograniczeń … »

Czwartek, 24 Maj 2012 | Czytano: 2100

Cztery pory roku, polskie pejzaże

News image

– konkurs fotograficzny Koenig & Bauer AG Najstarszy producent przemysłowych maszyn drukujących na świecie oraz miesięcznik foto zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym Cztery pory roku – polskie … »

Poniedzialek, 21 Maj 2012 | Czytano: 2692

Trwa konkurs artystyczny Henkel Art

News image

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 25 maja Jeszcze przez dwa tygodnie polscy artyści mogą przesyłać zgłoszenia do prestiżowego konkursu Henkel Art.Award. Stawką w finale międzynarodowym są wartościowe nagrody, … »

Piatek, 11 Maj 2012 | Czytano: 1931

Jeden Świat

News image

Postępująca od lat globalizacja, coraz skuteczniejsze metody dotarcia w każdy zakątek świata, portale społecznościowy łączące ludzi w sposób nie do wyobrażenia jeszcze dziesięć lat temu, środki transportu, … »

Czwartek, 10 Maj 2012 | Czytano: 4604

„Policja w obiektywie” dla gimnazja

News image

Konkurs fotograficzny Uprzejmie informuję, że Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. wspólnie z Fundacją Contra Crimen przygotowuje III edycję konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-III … »

Wtorek, 20 Marzec 2012 | Czytano: 2152

Henkel Art.Award

News image

Rusza kolejna edycja konkursu Firma Henkel po raz jedenasty zaprasza artystów z  23 krajów z regionu Europy Środkowo Wschodniej, w tym z Polski, do udziału w prestiżowym konkursie Henkel Art.Award. Na … »

Niedziela, 18 Marzec 2012 | Czytano: 2108

Potęga świętowania

News image

— wygraj bilety na UEFA EURO 2012 Przeżyj niezapomniane chwile Szczegóły konkursu oraz jego regulamin dostępne są na stronie … »

Sroda, 14 Marzec 2012 | Czytano: 2069

Moja piłka nożna.

News image

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku i Kosycarz Foto Press zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym … »

Sobota, 3 Marzec 2012 | Czytano: 2110

Ogłoszenie wyników

News image

… konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto już wkrótce! Już 03 marca 2012, o godzinie 13, na scenie głównej targów Wiatr i Woda w Warszawie dowiemy się kto wygrał konkurs fotograficzny … »

Sroda, 29 Luty 2012 | Czytano: 2013

Miasto W Obiektywie

News image

– pierwsza edycja konkursu fotograficznego Coś jest w mieście. Coś takiego, co nie pozwala zasnąć po północy. Coś co wygania zarażonych miastem na długie wędrówki po podwórkach, co każe … »

Poniedzialek, 13 Luty 2012 | Czytano: 2461

Pantaenius Jacht Foto!

News image

Właśnie wystartował konkurs fotograficzny Pantaenius Jacht Foto! Konkurs Patnaenius Jacht Foto jest otwarty dla każdego, kto pasjonuje się fotografią. Do konkursu można zgłosić zdjęcie które jest tematycznie związane … »

Czwartek, 12 Styczen 2012 | Czytano: 2098

Sony World Photography Awards 2012

News image

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 4 stycznia 2012 r. do godz. 23:59:59 GMT. Wszystkie konkursy mają charakter otwarty. Zgłaszane zdjęcia muszą być wykonane w 2011 roku. Uczestnicy … »

Czwartek, 22 Grudzien 2011 | Czytano: 2576

Rozwój w obiektywie

News image

Finał konkursu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP „Rozwój w obiektywie” ! Zobacz wyniki i przyjdź obejrzeć wystawę nagrodzonych fotografii!Ponad 1700 zdjęć zostało nadesłanych w konkursie „Rozwój w obiektywie”, 4 tysiące … »

Wtorek, 13 Grudzien 2011 | Czytano: 6109

Internauto zagłosuj!

News image

Tylko do 14 listopada 2011 r. trwa głosowanie Internautów na najlepsze zdjęcia w ramach konkursu fotograficznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP „Rozwój w obiektywie”. Wejdź na stronę www.photo2011.eu, … »

Wtorek, 8 Listopad 2011 | Czytano: 1909

Międzynarodowy konkurs fotograficzn

News image

… o tematyce rozwojowej(1) Według wyliczeń Światowego Programu Żywnościowego ponad miliard ludzi na całym świecie cierpi z powodu głodu i niedożywienia, z czego aż 98% stanowią mieszkańcy krajów rozwijających … »

Niedziela, 16 Pazdziernik 2011 | Czytano: 2301

Finał konkursu „Twoja Klisza z Pows

News image

Finał konkursu na najlepsze zdjęcie i film z gry „Twoja Klisza z Powstania” Zapraszamy na finał fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”, który odbędzie się 10 października, o godz. … »

Wtorek, 4 Pazdziernik 2011 | Czytano: 2100

7.

News image

WIELKI KONKURS FOTOGRAFICZNY NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA WYSTARTOWAŁ Jak co roku redakcja miesięcznika National Geographic Polska zaprasza do udziału w Wielkim Konkursie Fotograficznym. Prestiżowa nagroda w postaci publikacji na łamach miesięcznika i … »

Sroda, 7 Wrzesien 2011 | Czytano: 3015

II Edycja 2011

News image

1 lipca ruszyła druga edycja konkursu na fotoreportaż o Śląsku- Obiektywnie Śląskie, którego organizatorem jest stowarzyszenie „Projekt Śląsk”. Celem konkursu jest ukazanie w obiektywie bogactwa i różnorodności … »

Sroda, 31 Sierpien 2011 | Czytano: 2322

„Barwy soli Europy”

News image

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Wydarzenie wpisane w kalendarz Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji 2011. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Barwy soli … »

Sroda, 20 Lipiec 2011 | Czytano: 2177

Powódź 2010 r. – ogrom żywiołu

News image

– konkurs organizowany przez Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej Istotą konkursu są przede wszystkim działania edukacyjne w szczególności informowanie o założeniach Dyrektywy 2007/60/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 … »

Wtorek, 12 Lipiec 2011 | Czytano: 2402

Obiektywnie Śląskie

News image

Od 1 lipca rusza druga edycja konkursu na fotoreportaż o Śląsku- Obiektywnie Śląskie, którego organizatorem jest stowarzyszenie „Projekt Śląsk”. Celem konkursu jest ukazanie w obiektywie bogactwa i … »

Czwartek, 30 Czerwiec 2011 | Czytano: 2393

Konkurs fotograficzny EMPIK'u

News image

Wkrótce rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego Empiku 2011! O główne nagrody walczy ponad 3 tysiące osób. … »

Sroda, 29 Czerwiec 2011 | Czytano: 2705

Wyniki Fotoferia International Exh

News image

Patronat FOTO Tegoroczna edycja Fotoferia International Exhibition 2011 dobiegła końca. Zgłoszono 2192 fotografie, 324 autorów z 35 krajów. Konkursową weryfikację przeszło … »

Poniedzialek, 20 Czerwiec 2011 | Czytano: 5539

FEP Professional Photographer of th

News image

31 lipca upływa termin składania prac na europejski konkurs FEP Professional Photographer of the Year 2011 w kategoriach: Wesele, F. komercyjna, Portret, Reportaż, Pejzaż, F. … »

Niedziela, 19 Czerwiec 2011 | Czytano: 2586

IV edycja – „UCHWYĆ ENERGIĘ”

News image

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu fotograficznego „UCHWYĆ ENERGIĘ” Tegoroczna edycja konkursu „Uchwyć Energie” rozpocznie się w dniu 15 czerwca 2011 r. i potrwa do pierwszych dni października, … »

Wtorek, 7 Czerwiec 2011 | Czytano: 2174

Finał konkursu fotograficznego „Pol

News image

24 maja br. odbyło się posiedzenie komisji, której zadaniem było wyłonienie najlepszych prac w konkursie „Policja w obiektywie”. To już druga edycja tego konkursu. W tym roku wpłynęło 86 … »

Wtorek, 24 Maj 2011 | Czytano: 4193

Wystartował Konkurs Fotograficzny E

News image

Przez blisko dwa miesiące (do 28 czerwca) można zgłaszać zdjęcia portretowe w Konkursie Fotograficznym Empiku 2011. Konkurs jest kierowany do amatorów, ludzi z pasją, którym wygrana umożliwi rozwijanie i doskonalenie … »

Piatek, 6 Maj 2011 | Czytano: 3312

MISTYKA ŻYDOWSKA

News image

KONKURS FOTOGRAFICZNY przy XIII Festiwalu Kultury Żydowskiej SIMCHA 29.05-30.06 2011 we Wrocławiu. Organizatorami konkursu są Fundacja PRO ARTE, Gmina Wyznaniowa Żydowska we Wrocławiu, Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, Dolnośląskie … »

Sobota, 30 Kwiecien 2011 | Czytano: 2457

Pytanie 1:

Jaki jest tytuł fotografii widniejącej na 18 stronie kwietniowego Foto… »

Wtorek, 12 Kwiecien 2011 | Czytano: 1929

Informacja

We wtorek, 12 kwietnia tutaj zamieścimy pierwsze quizowe pytanie dotyczące Foto #4. Odpowiedź należy wpisać na Facebooku w komentarzu poniżej … »

Niedziela, 10 Kwiecien 2011 | Czytano: 1397

Konkurs fotograficzny "Moja biało-c

News image

Z okazji przypadającego 2 maja Święta Flagi słuchaczy Radia Olsztyn, dla których fotografowanie jest źródłem przyjemności i realizacji artystycznej pasji, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym … »

Sroda, 30 Marzec 2011 | Czytano: 2895

"Bluesroads" w Krakowie

News image

II Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej KONKURS FOTOGRAFICZNY „DROGI BLUESA” Do długiej listy cyklicznych wydarzeń kulturalnych Krakowa trzeba chyba na stałe dopisać Bluesroads - Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej. … »

Poniedzialek, 28 Marzec 2011 | Czytano: 3321

FotoALBUM 2011

News image

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Fotoalbum 2011”'. Konkurs składa się z dziesięciu edycji. W każdej edycji redakcyjne jury wybierze trzech laureatów, a jednego wybiorą w głosowaniu uczestnicy konkursu. Na zakończenie przewidziano Grand Prix … »

Niedziela, 6 Marzec 2011 | Czytano: 5331

Policja w obiektywie

News image

2 listopada rozpoczęła się II edycja konkursu fotograficznego „Policja w obiektywie” dla uczniów klas I-III szkół gimnazjalnych woj. lubuskiego, organizowany przez Fundację Contra Crimen i Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej … »

Sroda, 23 Luty 2011 | Czytano: 7339

FOTOFERIA INTERNATIONAL EXHIBITION

News image

ROZPOCZĘCIE KONKURSU 01.01.2011 FOTOFERIA INTERNATIONAL EXHIBITION 2011COLOR PROJECTED IMAGE DIVISIONPROJECTED … »

Wtorek, 4 Styczen 2011 | Czytano: 3984

Wielkopolska Press Photo 2010 – roz

News image

Został rozstrzygnięty doroczny konkurs organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu pt: „Wielkopolska Press Photo”.Otwarcie pokonkursowej wystawy nastąpi 26 listopada o godz. 17 w galerii WBPiCAK … »

Wtorek, 9 Listopad 2010 | Czytano: 7009

Moja Wielkopolska 2010 – wernisaż

News image

W poszukiwaniu „małych ojczyzn” 29 października br. o godz. 17. zapraszamy do Galerii WBPiCAK w Poznaniu (ul. Prusa 3) na wernisaż wystawy pokonkursowej MOJA WIELKOPOLSKA 2010 połączony z wręczeniem nagród laureatom  … »

Czwartek, 21 Pazdziernik 2010 | Czytano: 3044

Doładuj się na wakacje! – laureaci

News image

Varta Baterie Sp. z o.o. oraz miesięcznik Foto ogłaszają laureatów konkursu pt.: „How do you recharge … »

Sroda, 20 Pazdziernik 2010 | Czytano: 5086

FOTO-KONKURS

News image

FOTO-KONKURS Ogólne zasady konkursu i nagrody … »

Sroda, 20 Pazdziernik 2010 | Czytano: 10618

Konkursy fotograficzne HAPPY STUDEN

News image

Telewizja Internetowa MEWA TV zaprasza do udziału w ogólnopolskich konkursach fotograficznym "HAPPY STUDENT", jakie rozpoczną się w dniu 12 listopada 2010 roku … »

Poniedzialek, 18 Pazdziernik 2010 | Czytano: 3843

FLANERYZM W POLSCE - JESIEŃ 2010

News image

– zachwycające chwile z życia mojego miasta' Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym nieformalnej grupy fotografów ,,HAPPY DAY'', działającej z inicjatywy MEWA TV.Do naszej grupy … »

Sroda, 13 Pazdziernik 2010 | Czytano: 4231

W środku historii

News image

Laureaci VII edycji (fotoALBUM 2010) … »

Wtorek, 12 Pazdziernik 2010 | Czytano: 7026

Konkurs Erotyzm Oczami Kobiet …

News image

Patronat FOTO. Konkurs Erotyzm Oczami Kobiet dobiega końca! Z tej okazji w dniach 8-9 października, zapraszamy do kina Muza w Poznaniu na rozstrzygnięcie filmowej części … »

Czwartek, 7 Pazdziernik 2010 | Czytano: 3278

Jak wygląda świat nocą?

News image

Laureaci VII edycji (fotoALBUM 2010) … »

Sroda, 6 Pazdziernik 2010 | Czytano: 8022

Wyniki 6. Wielkiego Konkursu …

News image

Wyniki 6. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska Patronat FOTO. W 6. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska jury oceniło ponad 48 tysięcy zdjęć. Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali … »

Czwartek, 30 Wrzesien 2010 | Czytano: 3874

Wielkopolska – 2010 – wyniki

News image

Poznań 20.09.2010. Protokół Z obrad Jury „Konkursu Fotograficznego im. Ireneusza Zjeżdżałki Moja Wielkopolska – 2010” … »

Piatek, 24 Wrzesien 2010 | Czytano: 2586

Kieleckie Inaczej 2010 rozstrzygnię

News image

Zapraszamy 29 września o godz. 18.00 do Galerii Lakiernia w Bazie Zbożowej w Kielcach na wernisaż pokonkursowej wystawy fotografii Kieleckie Inaczej 2010. Jury na posiedzeniu w dniu 16 września 2010 w … »

Piatek, 24 Wrzesien 2010 | Czytano: 8011

Rosyjski kadr

News image

Wielki konkurs fotograficzny 2010 Tematem przewodnim konkursu jest Rosja i wszystko, co się autorom zdjęć z nią kojarzy. Z racji obszerności tematu, został on podzielony na kategorie: „krajobraz”, „ludzie”, „reportaż” oraz … »

Czwartek, 23 Wrzesien 2010 | Czytano: 2593

STREET PHOTO by Olympus

News image

Konkurs fotografii Olympus Polska zaprasza do wzięcia udziału w ciekawym konkursie STREET PHOTO! Henri Carter Bresson, William Eggleston, Haryy Winogrand czy Robert Doisneau to mistrzowie ‘fotografii ulicznej’.Termin ten można rozumieć wielorako … »

Czwartek, 23 Wrzesien 2010 | Czytano: 2755

Erotyzm oczami kobiet

News image

Patronat FOTO Terminy nadsyłania prac konkursowych zostały przedłużone: … »

Czwartek, 16 Wrzesien 2010 | Czytano: 3279

„NARODZINY I ZMIERZCH ŻYCIA"

News image

KONKURS FOTOGRAFICZNY Po raz drugi zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Narodziny i zmierzch życia”. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich fotografujących. Proponujemy Państwu temat, który wymaga namysłu … »

Wtorek, 7 Wrzesien 2010 | Czytano: 8061

Magiczne miejsce

News image

Laureaci VI edycji (fotoALBUM 2010) … »

Wtorek, 7 Wrzesien 2010 | Czytano: 2490

RED BULL ILLUME 2010, DUBLIN

News image

31 sierpnia iluminacja zawitała do Kolegium Trójcy Świętej w stolicy Irlandii w Dublinie. Chris Burkard został ogłoszony zwycięzcą międzynarodowego konkursu dla fotografów sportowych. Adam Kokot – fotograf z Zakopanego, został … »

Czwartek, 2 Wrzesien 2010 | Czytano: 3223

… dla młodych fotografów

News image

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA MŁODYCH FOTOGRAFÓW „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny” Organizator Bieszczadzki Park NarodowyPatronat ArtystycznyZwiązek Polskich Fotografów Przyrody … »

Sroda, 1 Wrzesien 2010 | Czytano: 3509

4. Konkurs Fotograficzny Dilmah „Po

News image

24 sierpnia rozpoczęła się czwarta edycja Konkursu Fotograficznego Dilmah. Tegoroczny zwycięzca wyjedzie na dwutygodniową podróż na Sri Lankę (dawny Cejlon) - wyspę słynącą z nadzwyczajnej herbaty oraz malowniczych widoków. … »

Wtorek, 31 Sierpien 2010 | Czytano: 3794

„CIAŁO”

News image

KONKURS FOTOGRAFICZNY Czym jest ciało? Towarzyszy nam przez całe życie, określając każdego z nas. Czy jest częścią naszej tożsamości. Ciało nas interesuje, często zachwyca i inspiruje. Jak ty widzisz ciało czym … »

Wtorek, 31 Sierpien 2010 | Czytano: 2385

Erotyzm świata w oczach kobiet

News image

Konkurs fotograficzno-filmowy Outline Media, firma tworzona głównie przez kobiety i dla kobiet zaprasza wszystkie Panie do udziału w konkursie fotograficzno –filmowym „Erotyzm świata w oczach kobiet”!Konkurs jest adresowany do kobiet, które … »

Wtorek, 10 Sierpien 2010 | Czytano: 4425

„W DRODZE”

News image

OGÓLNOPOLSKI KONKURS … »

Piatek, 6 Sierpien 2010 | Czytano: 5188

Portret rodziny we wnętrzu

News image

Laureaci V edycji (fotoALBUM 2010) … »

Czwartek, 5 Sierpien 2010 | Czytano: 2495

„W OBIEKTYWIE ŚLĄSKIE UROCZYSKA” 20

News image

VIII EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU OTWARTY KONKURS FOTOGRAFICZNY … »

Wtorek, 3 Sierpien 2010 | Czytano: 3954

Red Bull Illume

News image

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji Red Bull Illume powraca w 2010 roku, by ponownie pokazać spektakularne zdjęcia akcji i uhonorować ich twórców. Red Bull Illume to międzynarodowy konkurs dla fotografów … »

Piatek, 30 Lipiec 2010 | Czytano: 3605

Wyniki X edycji – Bioróżnorodność

News image

Patronat FOTO, Digital Vision Konkurs fotograficzny „Ekologia w Obiektywie 2010”, Zakończyła się tegoroczna, X edycja konkursu „Ekologia w obiektywie”, który poświęcony był bioróżnorodności. Grand Prix w wysokości 6 tys. złotych otrzymał Piotr … »

Czwartek, 29 Lipiec 2010 | Czytano: 3699

FOTO-EKO 2010

News image

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Przyrodniczej Tradycyjnie już, Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra" zaprasza wszystkich miłośników uwieczniania naturalnego piękna, do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Przyrodniczej FOTO EKO. Konkursowi corocznie przyświeca edukacyjny cel … »

Sroda, 14 Lipiec 2010 | Czytano: 3174

Battle Fingers

News image

Weź udział w bitwie o tytuł najlepszego „tancerza palców” na świecie – z Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro Sony Ericsson ogłosił światowy konkurs pod hasłem Battle … »

Sroda, 14 Lipiec 2010 | Czytano: 2500

5 minut z życia …

News image

VII Konkurs Filmów Niezależnych „5 minut z życia codziennego" Wągrowiec Jury w … »

Wtorek, 13 Lipiec 2010 | Czytano: 2723

Główne Głosowanie Internautów rozst

News image

Główne Głosowanie Internautów … »

Wtorek, 13 Lipiec 2010 | Czytano: 2179

Szóste Głosowanie Internautów rozst

News image

Ekologia w Obiektywie W szóstym Głosowaniu Internautów oddano ponad 3000 głosów na 423 zdjęcia! To rekordowa liczba głosów oddanych w jednym tylko tygodniu na zdjęcia w tegorocznej edycji konkursu. Głosujący mieli … »

Wtorek, 13 Lipiec 2010 | Czytano: 1917