środa, 17 lipiec 2024

Regulamin konkursu

Miesięcznik FOTO, biuro podróży EXIM TOURS oraz marka PANTHENOL
ogłaszają wakacyjny konkurs fotograficzny pt:

„SŁOŃCE I PLAŻA W TWOIM OBIEKTYWIE”

DO WYGRANIA TYGODNIOWA WYCIECZKA DO TURCJI!
REGULAMIN KONKURSU
 1. Termin nadsyłania prac: 25 maja 2009 -5 lipca 2009. Spośród zdjęć nadesłanych w tym terminie jury konkursu przyzna ich autorom I, II i III miejsce uhonorowane nagrodami.
  Nagrodą główną jest tygodniowa wycieczka do Turcji dla dwóch osób-zakwaterowanie w hotelu Litera Marmaris **** w opcji All inclusive. Pozostały pakiet świadczeń zapewniony przez EXIM TOURS to: bilety lotnicze, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, opieka polskojęzycznego rezydenta, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL I NW, bagażu, ubezpieczenia od chorób przewlekłych) w kwocie 40 zł, opłaty lotniskowe i paliwowe.
  Voucher zostanie wystawiony przez biuro podróży na podstawie danych przesłanych do wydawnictwa w e-mailu konkursowym i przekazany laureatowi najpóźniej do 7.08.2009 r.
  Na pozostałych laureatów czekają wakacyjne nagrody od Panthenola m.in. krzesła
  turstyczne, namioty plażowe, apteczki turystyczne i wiele innych.
 2. Tematyka prac powinna być związana z wakacjami pełnymi słońca, z wakacyjną opalenizną. Chętnie zobaczymy popularne miejsca, gdzie tłumy plażowiczów leniwie wylegują się na leżakach. Z przyjemnością także odwiedzimy z Państwem małe urokliwe zatoczki, zapomniane piękne plaże czy też inne nieodkryte przez turystów i wciąż zachwycające swoją dzikością egzotyczne miejsca.
 3. Każdy uczestnik biorący udział w konkursie może nadesłać do trzech prac.
 4. Dopuszcza się tylko prace przysyłane w formie elektronicznej. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość 300 dpi (1772 X 1181pikseli) i minimalne wymiary 15 x 10 cm oraz zostać zapisane w formacie jpg z kompresją niepogarszającą w widoczny sposób jakości zdjęcia.
 5. Zatytułowane prace konkursowe należy przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem maila „Słońce i plaża w Twoim obiektywie”.
  W mailu należy podać dane autora-imię i nazwisko, adres zamieszkania z kodem pocztowym oraz telefon.
 6. Termin nadsyłania prac upływa 5 lipca. Prace, które nadejdą po tym dniu nie będą brały udziału w konkursie.
 7. Oprócz nagród głównych Organizator przewiduje także możliwość przyznania nagród i wyróżnień specjalnych. Werdykt jury jest ostateczny.
 8. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem autora posiadania do tej pracy praw autorskich, uznaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody przez autora na opublikowanie jego imienia i nazwiska, a także umieszczenie jego danych osobowych w bazie danych redakcji oraz ich przetwarzanie do celów związanych z konkursem (z zachowaniem prawa autora do wglądu do własnych danych i ich poprawiania).
 9. Nadesłanie pracy na konkurs jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody przez autora na publikację zdjęć w formie drukowanej lub elektronicznej oraz ocenianie ich przez czytelników.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania nadesłanych prac na łamach miesięcznika FOTO, FOTOGRAFIA CYFROWA i w serwisie INTERNETOWA GAZETA FOTOGRAFICZNA w celu promocji konkursu, prezentacji prac, publikacji wyników.

WSZELKICH DODATKOWYCH INFORMACJI O KONKURSIE I NAGRODZIE GŁÓWNEJ UDZIELA:
Anna Zabiżewska tel. 22-664-05-43 lub 0512-005-245