Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Regulaminy Kieleckie Inaczej 2010
piątek, 16 kwietnia 2021

Kieleckie Inaczej 2010
piątek, 09 lipca 2010 12:08    Drukuj Email

Kieleckie_Inaczej_2010----200Ruszyła szósta edycja Konkursu Fotograficznego – Kieleckie Inaczej, zdjęcia można zgłaszać do 10 września 2010.

Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących chcących zmierzyć się z tematem konkursu, którym jest miasto Kielce i region świętokrzyski. Zależy nam na pracach pokazujących w niebanalny sposób krajobraz i życie mieszkańców regionu.

Każdy z uczestników może zgłosić po 3 niepublikowane wcześniej prace, lub cykle zdjęć (jeden cykl może liczyć maksymalnie 3 fotografie). Należy je przesłać lub dostarczyć osobiście do biura Fundacji Kultury Wici w Bazie Zbożowej w Kielcach przy ul. Zbożowej 4. Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2010 r. Pula nagród w konkursie to 3000 złotych.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej konkursu http://kieleckieinaczej.wici.info/

Wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się na początku października w Galerii Lakiernia w Kielcach. Fotografie będzie można obejrzeć także w wirtualnej galerii internetowej na stronie konkursu. Wydany zostanie też katalog wystawy i okolicznościowe pocztówki, które pojawią się w sieci ekspozytorów WICI.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież