sobota, 18 maj 2024

Spis treści

Twilight_Football_Gra_o_Zmierzchu_080

I etap światowego projektu o nazwie „Gra o zmierzchu” – którego głównym organizatorem jest firma Sony właśnie się zakończyła.
„Wakacyjna przygoda kulinarna” to hasło konkursu organizowanego przez miesięcznik FOTO i portal http://www.foto.com.pl . Konkurs składa się z dwóch etapów – pierwszy z nich rozpoczął się 15 lipca i zakończył 14 sierpnia.

I miejsce pierwszego etapu konkursu „Wakacyjna przygoda kulinarna” i nagrodę w postaci czerwonej kamery cyfrowej Sony HDCR-CX105 otrzymała Ula Wiatrowska, która przechodzi ...

Twilight_Football_Gra_o_Zmierzchu_080I etap światowego projektu o nazwie „Gra o zmierzchu” – którego głównym organizatorem jest firma Sony właśnie się zakończyła.

„Wakacyjna przygoda kulinarna” to hasło konkursu organizowanego przez miesięcznik FOTO i portal http://www.foto.com.pl . Konkurs składa się z dwóch etapów – pierwszy z nich rozpoczął się 15 lipca i zakończył 14 sierpnia.

I miejsce pierwszego etapu konkursu „Wakacyjna przygoda kulinarna” i nagrodę w postaci czerwonej kamery cyfrowej Sony HDCR-CX105 otrzymała
Ula Wiatrowska
która przechodzi również do etapu drugiego, który odbędzie się w drugiej połowie września w Wenecji i będzie miała możliwość walki o 10000 zł.

Zobacz wieksze!

II miejsce pierwszego etapu konkursu i nagrodę w postaci aparatu cyfrowego Sony HX1 otrzymała
Magdalena Mitrowska

Zobacz większe!

III miejsce pierwszego etapu konkursu i nagrodę w postaci białej drukarki Sony DPP-FP76W otrzymał
Krzysztof Ciesielski

Zobacz większe!

Zwycięzców prosimy o kontakt z redakcją FOTO – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nagrody I etapu konkursu „Wakacyjna przygoda kulinarna”:

HDCR-CX105-1Kamera Sony HDR-CX105

Mała i lekka, łatwa obsługa oraz świetna jakość filmów i fotografii to atuty tego modelu. Kamera umożliwia nagrywanie filmu HD w wewnętrznej pamięci 8 GB a także na kartach pamięci Memory Stick.

Kamera precyzyjnie ustawia ostrość, ekspozycję oraz odcień skóry, dzięki czemu twarze wyglądają bardziej naturalnie. Tryb wykrywania uśmiechu automatycznie robi zdjęcia za każdym razem, gdy model się uśmiechnie, nie przerywając filmowania.

Organizacja kolekcji filmów i zdjęć jest prosta dzięki programowi komputerowemu Picture Motion Browser – dodawanemu bezpłatnie do kamery. Daje on możliwość błyskawicznego sortowania, szukania i przeglądania wszystkich filmów i zdjęć.

Sony-DSC-HX1-2Aparat Sony DSC-HX1

Aparat z licznymi zaawansowanymi funkcjami, który jako pierwszy na świecie umożliwia wykonywanie zdjęć panoramicznych w trybie Sweep Panorama. W tym trybie aparat rejestruje z dużą prędkością serię klatek w miarę płynnego przesuwania aparatu z jednej strony w drugą (albo w górę i w dół). Później aparat łączy obrazy automatycznie, tworząc panoramę. DSC-HX1 to aparat, który myśli, że jest kamerą - teraz można rejestrować wyraźne, płynne filmy HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Aparat ten, szybszy od wielu profesjonalnych lustrzanek cyfrowych – fotografuje z szybkością 10 klatek na sekundę - to wspaniały sposób na uchwycenie szybkiego ruchu bez utraty szczegółów obrazu.

DPP-FP67W-2Drukarka Sony DPP-FP67W

Miniaturowa, stylowa drukarka fotograficzna charakteryzująca się doskonałą jakością obrazu. Funkcja Auto Touch-up koryguje ten błąd czerwonych oczu jednym naciśnięciem przycisku, dając piękne, naturalnie wyglądające portrety. Korekcja ekspozycji rozjaśnia lub przyciemnia zdjęcia, by wyglądały one bardziej naturalnie. Funkcja ta jest w pełni zautomatyzowana – i o wiele prostsza w obsłudze, niż komputerowe programy do edycji obrazu. Komputer ani specjalne umiejętności nie są potrzebne, by stworzyć piękne odbitki z cyfrowej kolekcji zdjęć. Wystarczy włożyć kartę pamięci z aparatu do drukarki, a piękne, trwałe odbitki to dopiero początek. Dzięki różnym, stylowym szablonom w prosty sposób można na przykład stworzyć własny kalendarz fotograficzny.