sobota, 20 lipiec 2024
VIII EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU

img01OTWARTY KONKURS FOTOGRAFICZNY …

VIII EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU

OTWARTY KONKURS FOTOGRAFICZNY

img01start


- REGULAMIN -

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W RADLINIE PO RAZ ÓSMY ORGANIZUJE KONKURS FOTOGRAFICZNY KIEROWANY DO MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH FOTOGRAFÓW-AMATORÓW. TEMATEM TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU SĄ... „ŚLĄSKIE UROCZYSKA”.

CELEM KONKURSU JEST PROPAGOWANIE ZAINTERESOWANIA FOTOGRAFIĄ WŚRÓD MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, POBUDZANIE DO AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ MIESZKAŃCÓW NASZEGO REGIONU.

Można nadsyłać zdjęcia czarno-białe i kolorowe. Technika wykonania zdjęć jest dowolna.

Zdjęcia muszą mieć formę odbitek o rozmiarze co najmniej 21x30 cm \A 4\ do 30x 42 cm. Fotografii nie należy podklejać.

Jeden uczestnik może przysłać maksymalnie pięć prac. Każde zdjęcie oceniane będzie osobno.

Laureaci I-szych miejsc poprzednich edycji nie mogą brać udziału w konkursie- lecz nadesłane przez nich prace zgodne z tematem zaprezentowane zostaną podczas wystawy pokonkursowej.

Na odwrocie każdej fotografii należy zamieścić jej tytuł i godło autora (w formie słowa oraz liczby), jak również kategorię wiekową t. j I. (12-17 lat), II. (powyżej 18 lat).

Do zdjęć należy dołączyć zaklejoną , opatrzoną godłem kopertę w której należy umieścić kartkę z danymi autora (imię i nazwisko, dokładny adres, kategorię wiekową, adres mailowy, telefon oraz krótkie oświadczenie, że jest się autorem nadesłanych prac i ma się do nich prawa autorskie) .

Płyta CD zawiera fotografie do konkursu . Dane są zbierane w celu umożliwienia kontaktu z uczestnikami konkursu, jak również z wykonaniem folderu. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania.

Prace powinny być zapakowane w sztywne koperty.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ekspozycji oraz do nieodpłatnej publikacji wszystkich nadesłanych prac z zaznaczeniem nazwiska autora. Nadesłane prace nie będą zwracane.

W przypadku prac nagrodzonych i wyróżnionych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich wielokrotnej   publikacji we wszystkich materiałach związanych z konkursem z zaznaczeniem nazwiska autora, oryginalnego tytułu pracy i miejsca , które zajęła w konkursie.

Termin nadsyłania prac – 8.09.10.

Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz rozdanie nagród nastąpi w dniu 24.09.2010 r. godz.18.00

Prace należy nadsyłać na adres:

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY,

UL. MARIACKA 9

44-310 RADLIN

INFORMACJE - Marieta Kuczera-Rok, http://www.radlin.pl/mok/

Tel. 32 4568633, 32 4568928

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..