Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Regulaminy „W OBIEKTYWIE ŚLĄSKIE UROCZYSKA” 2010
środa, 14 kwietnia 2021

„W OBIEKTYWIE ŚLĄSKIE UROCZYSKA” 2010
wtorek, 03 sierpnia 2010 17:05    Drukuj Email

VIII EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU

OTWARTY KONKURS FOTOGRAFICZNY

img01start


- REGULAMIN -

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W RADLINIE PO RAZ ÓSMY ORGANIZUJE KONKURS FOTOGRAFICZNY KIEROWANY DO MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH FOTOGRAFÓW-AMATORÓW. TEMATEM TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU SĄ... „ŚLĄSKIE UROCZYSKA”.

CELEM KONKURSU JEST PROPAGOWANIE ZAINTERESOWANIA FOTOGRAFIĄ WŚRÓD MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, POBUDZANIE DO AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ MIESZKAŃCÓW NASZEGO REGIONU.

Można nadsyłać zdjęcia czarno-białe i kolorowe. Technika wykonania zdjęć jest dowolna.

Zdjęcia muszą mieć formę odbitek o rozmiarze co najmniej 21x30 cm \A 4\ do 30x 42 cm. Fotografii nie należy podklejać.

Jeden uczestnik może przysłać maksymalnie pięć prac. Każde zdjęcie oceniane będzie osobno.

Laureaci I-szych miejsc poprzednich edycji nie mogą brać udziału w konkursie- lecz nadesłane przez nich prace zgodne z tematem zaprezentowane zostaną podczas wystawy pokonkursowej.

Na odwrocie każdej fotografii należy zamieścić jej tytuł i godło autora (w formie słowa oraz liczby), jak również kategorię wiekową t. j I. (12-17 lat), II. (powyżej 18 lat).

Do zdjęć należy dołączyć zaklejoną , opatrzoną godłem kopertę w której należy umieścić kartkę z danymi autora (imię i nazwisko, dokładny adres, kategorię wiekową, adres mailowy, telefon oraz krótkie oświadczenie, że jest się autorem nadesłanych prac i ma się do nich prawa autorskie) .

Płyta CD zawiera fotografie do konkursu . Dane są zbierane w celu umożliwienia kontaktu z uczestnikami konkursu, jak również z wykonaniem folderu. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania.

Prace powinny być zapakowane w sztywne koperty.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ekspozycji oraz do nieodpłatnej publikacji wszystkich nadesłanych prac z zaznaczeniem nazwiska autora. Nadesłane prace nie będą zwracane.

W przypadku prac nagrodzonych i wyróżnionych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich wielokrotnej   publikacji we wszystkich materiałach związanych z konkursem z zaznaczeniem nazwiska autora, oryginalnego tytułu pracy i miejsca , które zajęła w konkursie.

Termin nadsyłania prac – 8.09.10.

Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz rozdanie nagród nastąpi w dniu 24.09.2010 r. godz.18.00

Prace należy nadsyłać na adres:

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY,

UL. MARIACKA 9

44-310 RADLIN

INFORMACJE - Marieta Kuczera-Rok, http://www.radlin.pl/mok/

Tel. 32 4568633, 32 4568928

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież