Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio „Bytom z szuflady”
niedziela, 20 czerwca 2021

„Bytom z szuflady”
poniedziałek, 20 lipca 2009 22:58    Drukuj Email
Bytom_z-Szuflady_organizatorzy_200
- akcja odnalezienia zapomnianych zdjęć

Rozpoczęła się akcja konkursowa, którą wspólnie organizują Urząd Miasta Bytom oraz firma Skano. Stare zdjęcia, pochowane głęboko w szufladach, mają wyjątkową okazję by odżyć na nowo.

Celem konkursu, który potrwa do końca września, jest stworzenie wyjątkowej galerii, w której zaprezentowane zostaną historyczne zdjęcia Bytomia sprzed 1989 roku. Każdy kto posiada stare fotografie w postaci papierowych odbitek, negatywów lub slajdów, może nie tylko przyczynić się do przywrócenia wspomnień bytomian, ale też zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród.

Współorganizator akcji „Bytom z szuflady” - firma Skano (www.skano.pl ), specjalizująca się w zabezpieczaniu tradycyjnych materiałów fotograficznych - zeskanuje i odnowi każdą zgłoszoną do konkursu fotografię. Oryginały zostaną zwrócone uczestnikom, a zdjęcia w wersji elektronicznej ukażą się w galerii internetowej na stronie www.bytom.pl

Wyróżnione fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się pod koniec roku w samym sercu Bytomia - w Biurze Promocji Miasta. Podczas wernisażu wręczone zostaną nagrody ufundowane przez firmę Skano i Prezydenta Bytomia.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz regulamin, dostępne są na stronach: www.bytom.pl i www.blog.skano.pl.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież