czwartek, 18 lipiec 2024

Jeżeli należysz do osób, które w niesztampowy sposób postrzegają świat i próbują zapisać rzeczy tylko z pozoru „niezapisywalne”, to mamy dla Ciebie pewną propozycję, wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie – fotografujesz? Jeżeli tak, to świetnie! Ten konkurs jest dla Ciebie. Pokaż nam, że fotografia ma swój unikatowy dźwięk, że za pomocą aparatu można uchwycić muzykę lub ciszę, że cała rzeczywistość jest płynną formą doświadczeń zmysłowych. Pokaż nam synestezje!

Twoje zadanie? Proste – wyślij nam do 5 zdjęć, które uchwycą esencję tematu konkursu. Masz zapał, ale nie masz aparatu? Nic nie szkodzi – telefon komórkowy jest równie dobry do eksperymentowania ze sztuką. Co możesz wygrać? Bilet wstępu na festiwal Synestezje oraz unikatową możliwość prezentacji swoich prac podczas wystawy festiwalowej, a od tego już krótka droga do sukcesu!

Prace można przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszniowego zamieszonego w zakładce ZGŁOSZENIA - KONKURS FOTOGRAFICZNY. Już teraz zapoznaj się z regulaminem i wymaganiami technicznymi. Jednak ponadto, szykuj aparat i do dzieła!

Na Wasze zdjęcia czekamy do 25 listopada, więc aparaty w dłoń!

http://www.synestezje.pl/zgloszenia-2/konkurs-fotograficzny

asa