czwartek, 18 lipiec 2024
Konkurs fotograficzny

Logo-policji-i-woj-lubuskiego_080Uprzejmie informuję, że Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. wspólnie z Fundacją Contra Crimen przygotowuje III edycję konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-III szkół gimnazjalnych województwa lubuskiego pod hasłem „Policja w obiektywie”.

Konkurs fotograficzny

Zobacz większe!Uprzejmie informuję, że Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. wspólnie z Fundacją Contra Crimen przygotowuje III edycję konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-III szkół gimnazjalnych województwa lubuskiego pod hasłem „Policja w obiektywie”.

Konkurs rozpoczął się 9 marca br. Jego celem  jest promocja bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu wolnego przez młodych Lubuszan, a także budowanie zaufania młodych ludzi do Policji, która jest ich sprzymierzeńcem
w rozwiązywaniu trudnych problemów.

W poprzedniej edycji konkursu wpłynęło 86 prac. Spośród nadesłanych zdjęć komisja konkursowa wybrała 4 prace zwycięskie, 3 autorów i 3 prace wyróżniła.

Laureaci konkursu otrzymali cyfrowe aparaty fotograficzne, natomiast wyróżnieni, zostali uhonorowani książkami i innymi drobnymi upominkami. Zarówno nagrodzone jak i wyróżnione prace można było obejrzeć na wystawie zorganizowanej w siedzibie w KWP
w Gorzowie Wlkp.
Po odebraniu nagród laureaci wraz z opiekunami zostali zaproszeni do zwiedzenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Młodzież miała możliwość obejrzeć busa profilaktyczno - edukacyjnego Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Gorzowie Wlkp., zobaczyć pokaz przygotowany przez policjantów Sekcji AT, w którym zaprezentowano możliwości urządzenia zrobotyzowanego do rozpoznania i neutralizacji ładunków niebezpiecznych oraz miała możliwość odwiedzić gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. Tam goście otrzymali upominki.

Regulamin

III edycji konkursu fotograficznego - „Policja w obiektywie”
I. Postanowienia ogólne:

konkurs fotograficzny kierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych woj. lubuskiego. Hasło konkursu: „ Policja w obiektywie”

II. Cele konkursu:

1. promocja bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu,
2. budowanie zaufania młodych Lubuszan do Policji, która jest ich sprzymierzeńcem
w rozwiązywaniu trudnych problemów.

III. Organizatorzy konkursu:

1. Fundacja Contra Crimen,
2. Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

IV. Zasady organizacyjne:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

V. Terminy:

09.03.2012 r. - 18.05.2012 r. - termin nadesłania prac,
23.05.2012 r. - zebranie członków komisji i wyłonienie laureatów,
30.05.2011 r. - wręczenie nagród.

 


Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej lubuskiej Policji i w lokalnych mediach.

 

Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymają aparaty fotograficzne.

Koordynatorem Konkursu jest Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. podinsp. Agata Sałatka /tel. (95) 7 381 410/.

Opracował Zespól Komunikacji Wewnętrznej WKS KWP w Gorzowie Wlkp.