Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio „W zespole siła”
sobota, 15 maja 2021

„W zespole siła”
wtorek, 09 marca 2010 18:25    Drukuj Email

logo_macKonkurs fotograficzny „W zespole siła” organizowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży oraz firmę Nokia skierowany jest do młodych wolontariuszy działających na rzecz lokalnych społeczności. Jego celem jest promocja wspólnie realizowanych, pozytywnych i twórczych działań wśród młodzieży.

Masz od 16 do 22 lat i możesz pochwalić się ciekawymi projektami, które realizujesz w swoim środowisku? Nie zachowuj ich dla siebie - podziel się nimi! Spróbuj uchwycić na zdjęciu najciekawsze działania, a zdjęcie przyślij do nas. Spośród najciekawszych zdjęć jury wybierze 20, które wezmą udział w głosowaniu internetowym. Głosowanie będzie trwało od 10 do 30 maja 2010 roku na stronie www.makeaconnection.pl. Internauci będą mogli nie tylko wskazywać najciekawsze zdjęcia, ale także wysyłać do nich swoje komentarze, które zostaną wzięte pod uwagę przy ostatecznej ocenie jury. Warto przyjrzeć się pracom konkursowym i wyrazić swoją opinię, ponieważ za najtrafniejsze komentarze również można otrzymać nagrodę.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 15 czerwca 2010 roku na stronie internetowej www.makeaconnection.pl. Dla zwycięzców czekają  następujące nagrody:

  • Nagroda Jury za najlepsze zdjęcie – udział w warsztacie prowadzonym przez profesjonalnego fotografa.
  • Nagrody Internautów – autorzy 3 zdjęć, które uzyskają najwięcej głosów, otrzymają telefony Nokia N86 8Mpix.
  • Nagroda Jury dla Internautów za najlepszy komentarz uzasadniający oddanie głosu na zdjęcie – autorzy 3 najciekawszych komentarzy do zdjęć otrzymają telefony Nokia X3.
  •  

Zdjęcie należy przysłać do 30 kwietnia 2010 roku na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . 

Prace powinny zawierać tytuł zdjęcia, imię i nazwisko oraz numer telefonu autora. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zdjęcie. Fotografia powinna być przesłana w formie pliku graficznego JPG, nie przekraczającego 5 MB. Wszystkie szczegóły i regulamin Konkursu można także zanleźć na stronie www.makeaconnection.pl.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież