Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Dokończ komiks – wygraj telewizor
sobota, 15 maja 2021

Dokończ komiks – wygraj telewizor
wtorek, 09 marca 2010 18:05    Drukuj Email

gejsza_twoje_zakonczenie_----200Dzisiaj rusza konkurs „Masz dużego? Wygraj małego!” ogłoszony przez firmę Funai na Facebooku.

Polega on na oryginalnym dokończeniu komiksu, który widoczny jest na stronie http://www.facebook.com/Maszduzego. Propozycje w formie graficznej lub opisowej należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 31.03.2010.

Nadesłane dzieła zostaną opublikowane na stronie konkursowej w zakładce Zdjęcia. Na wybraną pracę można głosować poprzez jej oznaczenie lub skomentowanie. Wygrywają autorzy prac, które zbiorą najwięcej oznaczeń i pozytywnych komentarzy. Co tydzień autor najciekawszego zakończenia otrzyma nagrodę - TV LCD Funai 19” w białej obudowie (LT7-M19WB).  Do rozdania są 3 takie telewizory, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi po zakończeniu każdego z etapów, to jest 15.03.2010r, 22.03.2010 i 01.04.2010.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież