Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
sobota, 15 maja 2021

Zimowe Expresje
czwartek, 11 marca 2010 21:09    Drukuj Email
Ekspresyjny konkurs Casio Exilim dobiega końca

g1---200Firma Casio zorganizowała nietypowy konkurs pod hasłem „Zimowe Expresje”. Warunkiem udziału jest nakręcenie ciekawego filmiku z ferii zimowych i umieszczenie go w serwisie YouTube. Na szczęśliwca, który przyciągnie największą ilość widzów oraz uzyska największą ilość pozytywnych komentarzy, czeka nagroda główna w postaci aparatu EX-G1.

Krótki film (od 30 sek. do 5 minut) należy podłączyć na stronie www.youtube.com/channel/zimoweexpresje oraz zgłosić na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Specjalny formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce Aktualności na stronie www.exilim.pl. O wygranej decyduje liczba odwiedzin, datowana na dzień 15 marca 2010, na godzinę 12:00. Pod uwagę brane będą także pozytywne oceny i komentarze.

EX-G1 to nowy, wytrzymały na wstrząsy i niską temperaturę, aparat z serii Casio Exilim G. Jak cała seria G, jest wodoodporny i przystosowany do nurkowania. Posiada wiele ciekawych funkcji, w tym m.in. możliwość wykonywania zdjęć z odstępem czasowym. Zachowano w nim również niezwykle smukłą obudowę - 19,9 mm - dzięki czemu jest to najcieńszy aparat przeciwwstrząsowy na świecie.

Konkurs potrwa do 15 marca 2010 r. Zwycięzcę, w dniu 19 marca 2010 r., wyłoni Jury.

O marce Casio Exilim

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko ich wartość użytkową, ale i estetyczną. Nazwa EXILIM oznacza NIEZWYKLE SMUKŁY i pochodzi z połączenia dwóch słów: łac. „EXIMIUS” - niezwykły, oraz ang. „SLIM” - smukły.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: http://www.exilim.pl/

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież