Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
wtorek, 26 stycznia 2021

Kieleckie Inaczej 2010
piątek, 09 lipca 2010 12:08    Drukuj Email

Kieleckie_Inaczej_2010----200Ruszyła szósta edycja Konkursu Fotograficznego – Kieleckie Inaczej, zdjęcia można zgłaszać do 10 września 2010.

Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących chcących zmierzyć się z tematem konkursu, którym jest miasto Kielce i region świętokrzyski. Zależy nam na pracach pokazujących w niebanalny sposób krajobraz i życie mieszkańców regionu.

Każdy z uczestników może zgłosić po 3 niepublikowane wcześniej prace, lub cykle zdjęć (jeden cykl może liczyć maksymalnie 3 fotografie). Należy je przesłać lub dostarczyć osobiście do biura Fundacji Kultury Wici w Bazie Zbożowej w Kielcach przy ul. Zbożowej 4. Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2010 r. Pula nagród w konkursie to 3000 złotych.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej konkursu http://kieleckieinaczej.wici.info/

Wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się na początku października w Galerii Lakiernia w Kielcach. Fotografie będzie można obejrzeć także w wirtualnej galerii internetowej na stronie konkursu. Wydany zostanie też katalog wystawy i okolicznościowe pocztówki, które pojawią się w sieci ekspozytorów WICI.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież