sobota, 20 lipiec 2024

P-78-080Miesięcznik FOTO, Biuro Turystyczne MEDIUM właściciel portalu MIXTRAVEL.PL oraz Sigma ProCentrum

ogłaszają konkurs fotograficzny pt: ...

 Miesięcznik FOTO, Biuro Turystyczne MEDIUM właściciel portalu MIXTRAVEL.PL oraz Sigma ProCentrum

ogłaszają konkurs fotograficzny pt:

„Hotel jak z bajki”

P-78-650


REGULAMIN KONKURSU
 1. 1. Termin nadsyłania prac: 01 grudnia 2009 - 31 stycznia 2010 . Spośród zdjęć nadesłanych w tym terminie jury konkursu przyzna ich autorom I, II i III miejsce uhonorowane nagrodami.
  Nagrodą główną jest bon wakacyjny o wartości 1500 zł na zakup wczasów w BT MEDIUM z Prudnika - właściciela portalu mixtravel.pl. Wykup wakacji musi nastąpić najpóźniej 30 czerwca 2010 r. (np. wartość wczasów 5000 zł -1500 zł bon wakacyjny = 3500zł).
  Laureat II - go miejsca otrzyma obiektyw Sigma 70 – 300 mm f/4-5,6 Macro DG, a III - go komplet przewodników Wydawnictwa Delfy.
  Temat prac to miejsce wakacyjnego wypoczynku, obiekt w którym spędzili Państwo urlop, a który został uwieczniony na przywiezionych zdjęciach w aparacie ( budynki, pokoje, baseny, plaże, animacje i otoczenie)
 2. 2. Każdy uczestnik biorący udział w konkursie może nadesłać od 4 do 8 prac.
 3. 3. Dopuszcza się tylko prace przysyłane w formie elektronicznej. Zdjęcie powinno posiadać rozdzielczość  minimum 1772x1181 pikseli i minimalne wymiary 10 x 15 cm maximum 4000 x 3000 pikseli, oraz zostać zapisane w formacie jpg z kompresją niepogarszającą w widoczny sposób jakości zdjęcia. Zdjęcia przekraczające rozmiarem zadany format nie będą przyjmowane na konkurs.
 4. 4. Zatytułowane prace konkursowe należy przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem maila „Hotel jak z bajki”. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  W mailu należy podać dane autora-imię i nazwisko, adres zamieszkania z kodem pocztowym, telefon oraz opis zdjęcia: kraj, miejscowość i nazwę hotelu w którym zdjęcia były robione.
 5. 5. Termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2010. Prace, które nadejdą po tym dniu nie będą brały udziału w konkursie.
 6. 6. Oprócz nagród głównych Organizator przewiduje także możliwość przyznania nagród i wyróżnień specjalnych. Werdykt jury jest ostateczny.
 7. 7. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem autora posiadania do tej pracy praw autorskich, uznaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody przez autora na opublikowanie jego imienia i nazwiska, a także umieszczenie jego danych osobowych w bazie danych redakcji oraz ich przetwarzanie do celów związanych z konkursem (z zachowaniem prawa autora do wglądu do własnych danych i ich poprawiania). Nadesłanie pracy na konkurs jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody przez autora na publikację zdjęć oraz wizerunku osoby będącej na zdjęciu w formie drukowanej lub elektronicznej oraz ocenianie ich przez czytelników.
 8. 8. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania nadesłanych prac na łamach miesięcznika FOTO, FOTOGRAFIA CYFROWA i w serwisie INTERNETOWA GAZETA FOTOGRAFICZNA oraz przez BT MEDIUM i jego serwisach internetowych w celu promocji konkursu, prezentacji prac, publikacji wyników.