Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Zostało już tylko 10 dni, aby nadsyłać zdjęcia do konkursu!
niedziela, 18 kwietnia 2021

Zostało już tylko 10 dni, aby nadsyłać zdjęcia do konkursu!
piątek, 06 listopada 2009 17:44    Drukuj Email

baner_ai_450

Amnesty International zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Prawa człowieka w obiektywie”. Jest to druga edycja konkursu „Prawa człowieka w obiektywie” . Tym razem czekamy na zdjęcia odnoszące się do hasła: „Żyć godnie to znaczy spokojnie, swobodnie, modnie”.

Zdjęcia należy przesyłać w dniach od 15 października do 15 listopada 2009 r. przez stronę www.plfoto.com/amnesty.html.

W dniach 16-19 listopada jury konkursowe w składzie: Prof. Ksawery Piwocki - rektor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Jerzy Katolik - prezes Zarządu Corporate Services Sp. z o.o. oraz Adam Sanocki - członek Zarządu Amnesty International  wybiorą 60 fotografii, które zakwalifikują się do drugiego etapu konkursu.

Od 19 – 25 listopada użytkownicy portalu Plfoto.com będą oddawać swoje głosy na prace finałowe. 12 fotografii z największą ilością głosów zaprezentowane zostaną w kalendarzu Amnesty International na rok 2010.

Zwycięzca uhonorowany zostanie nagrodą w postaci aparatu Olympus PEN E-P1 z obiektywem 14 - 42 mm. Dodatkowo przyznane zostaną wyróżnienia w postaci bonów na wydruk fotografii w Empikfoto.pl, 2 o wartości 500 zł oraz 5 o wartości 100 zł.

Uroczysta premiera kalendarza odbędzie się podczas Maratonu Pisania Listów, 12-13 grudnia br. Dodatkowo, zwycięskie oraz wyróżnione prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu, zostaną zaprezentowane  podczas serii wystaw, odbywających się w całej Polsce.


www.amnesty.org.pl, www.plfoto.com

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież