Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
piątek, 16 kwietnia 2021

Life 2084
piątek, 16 października 2009 19:57    Drukuj Email

LIFE-2084-plakat_200– podziel się wizją przyszłości i wygraj MacBooka

Firma iSource – wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce – zaprasza studentów do udziału w konkursie Life2084. Przez dwa miesiące będzie można nadsyłać prace, które zobrazują świat w 2084 roku - 100 lat po pojawieniu się pierwszego komputera Macintosh. Techniki wykonania są dowolne – może być to krótki film, grafika, fotografia, muzyka lub esej. Na najlepszych czeka wiele cennych nagród Apple, w tym najwyższej klasy komputery i iPody.

– Naszym założeniem jest dopuszczenie do konkursu dowolnych technik wykonania prac, co - mamy nadzieję – pozwoli studentom pobudzić wyobraźnię i puścić wodze fantazji. Najważniejszy jest oryginalny, autorski pomysł i oczywiście ciekawa forma jego realizacji. Najlepsi i najzdolniejsi uczestnicy zostaną nagrodzeni doskonałymi komputerami, które pozwolą im jeszcze bardziej rozwinąć swój talent – mówi Dominika Piórecka, specjalista ds. marketingu w iSource SA, koordynator konkursu.

Jurorami Life2084 będą znani i doceniani profesjonaliści z wielu branż. Fotograficzną będzie reprezentować Maciej Nabrdalik, polski fotoreporter, laureat nagrody Grand Press Photo. Przedstawicielem przemysłu fonograficznego będzie Sidney Polak – znany polski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Pieczę nad dziennikarską odsłoną konkursu sprawować będzie zaś Małgorzata Minta, dziennikarka Newsweeka. To oni wybiorą najlepsze prace. Laureat pierwszego miejsca otrzyma komputer MacBook White 13'' z pakietem iWork'09 oraz iPoda touch 32 GB. Drugie miejsce to MacBook White 13'' z pakietem iWork'09, a trzecie – najnowszy iPod touch 32 GB. Organizatorzy pomyśleli także o czwartym i piątym finaliście – otrzymają oni po iPodzie nano 8 GB.

W konkursie może wziąć udział każdy student uczelni wyższej. Wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.life2084.pl/, a następnie wysłać pracę konkursową na serwer ftp. Dostęp do tego serwera otrzymasz po dokonaniu rejestracji.

Konkurs trwa od 6 pażdziernika do 30 listopada 2009 r. Objętość pracy nie może przekraczać 500 MB. Więcej informacji na stronie: http://www.life2084.pl/

Niezależnie od konkursu, wciąż trwa oferta na kupno komputera Mac z 10% rabatem. Zniżka udzielana jest na podstawie ważnej legitymacji studenckiej.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież