Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio „Tatrzańska Jesień 2009”
poniedziałek, 21 czerwca 2021

„Tatrzańska Jesień 2009”
piątek, 04 września 2009 22:10    Drukuj Email
Konkurs Fotograficzny

logoJesień w Tatrach potrafi zauroczyć feerią barw, niech więc zachęci Państwa do górskich wędrówek  - czy będzie to piękna Dolina za Bramką czy wyższe partie naszych wspaniałych i majestatycznych Tatr, czy widok przydrożnych  kapliczek , położonych wzdłuż wiejskich dróg – niechaj pozwolą na oderwanie się od zgiełku, dadzą wytchnienie i pozwolą w kadrze zatrzymać niepowtarzalność chwili , której piękno często trudno opisać słowami. Zdjęcie pozwoli  o niej pamiętać. Utrwalajmy zatem piękno, przyroda niech zachwyca i uwrażliwia. 

Już 15 września 2009 rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego, organizowanego przez Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury w imieniu Zarządu Powiatu Tatrzańskiego i pod Patronatem Honorowym Starosty Tatrzańskiego Andrzeja Gąsienicy Makowskiego, organizuje Konkurs Fotograficzny „Tatrzańska Jesień 2009”.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 06 listopada 2009 r.

Ogłoszenia wyników konkursu nastąpi w siedzibie Tatrzańskiej Agencji „Jasny Pałac” przy ul. Tetmajera 24, w Zakopanem, dnia 19 listopada 2009 r.

Wystawa prac będzie miała miejsce w Tatrzańskiej Agencji Promocji, Rozwoju i Kultury ul. Tetmajera 24 „Jasny Pałac” w Zakopanem w dniach od 19 listopada 2009 r.  do 18 grudnia 2009 r. o godzinie 17:00.

Więcej szczegółów o konkursie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.tatry.pl/

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież