Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio 75 lat rozstań i powrotów - już tylko do końca ...
środa, 21 kwietnia 2021

75 lat rozstań i powrotów - już tylko do końca ...
poniedziałek, 31 sierpnia 2009 15:08    Drukuj Email
Konkurs fotograficzny

patronat: Miesięcznik FOTO

Już tylko do końca września czekamy na Państwa prace w konkursie „75 lat rozstań i powrotów”. Zapraszamy do uczestnictwa – podzielcie się z nami Państwo swoimi niezwykłymi, przesyconymi wspomnieniami i pomysłami, zdjęciami.

Od 75 lat warszawskie lotnisko towarzyszy nie tylko historii naszego kraju i stolicy, ale uczestniczy również w życiu każdego z nas. Kiedy witamy i żegnamy bliskich i przyjaciół zawsze towarzyszą nam prawdziwe emocje. Jubileusz portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina to 75 lat rozstań i powrotów.

Z tej okazji Lotnisko Chopina zaprasza wszystkich zainteresowanych fotografią do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie fotograficznym pod hasłem „75 lat rozstań i powrotów”. 75 lat lotniska to nie tylko starty i lądowania, to również praca setek ludzi w dzień i w nocy, to początek podróży, nowe wyzwania, nowe przygody i wszystkie emocje z tym związane. Na lotnisku jesteśmy świadkami wzruszających powitań i pożegnań, spotkań po latach, rozstań i szczęśliwych powrotów. Lotnisko to również oczekiwania i radość na twarzach najbliższych, to wyznania i obietnice, ramiona ukochanych osób i ostatnie spojrzenia. To wszystko składa się na historię lotniska, jego pasażerów i gości. Może w tych emocjach znajdą Państwo inspiracje, może natchnieniem będzie lądujący samolot albo migające światła podejścia. A może mają Państwo zupełnie inne, niezwykłe pomysły i wspomnienia?

Zapraszamy do udziału w Konkursie!!!


Regulamin i Karta Uczestnika Konkursu – zobacz!

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież