Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio „Świat po Twojemu”
sobota, 19 czerwca 2021

„Świat po Twojemu”
piątek, 17 lipca 2009 11:50    Drukuj Email

stp_v6_200Rusza konkurs fotograficzny BURGER KING i CKM

„Świat po Twojemu” to temat przewodni wakacyjnego konkursu fotograficznego organizowanego przez http://www.burgerking.com.pl/ we współpracy z miesięcznikiem CKM. Konkurs, który potrwa do 14 września, skierowany jest do miłośników fotografii, a zdjęcia mają przedstawiać różne pomysły na życie. Najlepsze prace zostaną nagrodzone cyfrową lustrzanką oraz cyfrowymi ramkami.

Organizatorzy konkursu czekają na zdjęcia przedstawiające świat, w którym żyje, albo w którym chciałby żyć autor fotografii. Mogą to być ujęcia przedstawiające pasje, hobby, codzienne zajęcia czy przedmioty pożądania.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma wysokiej klasy cyfrową lustrzankę marki Panasonic DMC-L10 KEG-K, a za drugie i trzecie miejsce wręczone zostaną cyfrowe ramki Kodaka.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia. Prace konkursowe, w formacie JPG i rozdzielczości 300 dpi, należy przesyłać do 14 września 2009 na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 15 października. Nagrodzone fotografie będzie można podziwiać w listopadowym numerze magazynu CKM oraz na stronach internetowych www.ckm.pl i www.burgerking.com.pl.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na stronach www.ckm.pl oraz www.burgerking.com.pl.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież