Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Kiperiada dobiega końca!
sobota, 19 czerwca 2021

Kiperiada dobiega końca!
piątek, 10 lipca 2009 23:07    Drukuj Email

kiperiada_jedznacejlon_pawlikowska_200Zbliża się zakończenie konkursu fotograficznego „Kiperiada”, zorganizowanego przez Bio-Active wraz z podróżniczką Beatą Pawlikowską!

Na zwycięzcę czeka niezapomniana wyprawa na wyspę Cejlon zorganizowana przez Biuro Organizacyjne MK TRAMPING,  specjalizujące się w ekscytujących wyprawach dla małych grup, w egzotyczne rejony świata. Do zadań zwycięzcy należeć będzie zrobienie fotoreportażu z pasjonujących miejsc pobytu na wyspie, do których należeć będzie między innymi plantacja herbaty, a także jedna z nielicznych na świecie hodowli słoni. By miał czym robić zdjęcia otrzyma także najnowszą lustrzankę Olympusa E-620!

Zwycięzców konkursu poznamy do 31 lipca, po obradach Jury, w którego skład wchodzą Wacław Wantuch, Zygmunt Novak, Beata Pawlikowska i kiper Bio-Active Jarosław Kosiński.

Szczegóły konkursu i plan wyprawy na stronie: http://www.herbataipodroze.pl/ lub na oficjalnej stronie Biura MK TRAMPING http://www.mktramping.pl/

Zakończenie konkursu już 15 lipca!

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież