czwartek, 18 lipiec 2024

Firma Ecol-Unicon już po raz czwarty organizuje konkurs fotograficzny „w kręgach czystych wód”.

Ideą wydarzenia jest zwrócenie uwagi na problemy ekologii i ochrony środowiska, zwłaszcza – problem ochrony wód. Dlatego też kluczem tematycznym projektu jest woda we wszystkich postaciach.

konkurs zdjecie

Konkurs przeznaczony jest dlaTechników i Inżynierów Sanitarnych, Projektantów i innych osób związanych z branżą sanitarną, ochroną środowiska i budownictwem
Studentów wydziałów/kierunków Inżynierii Środowiska, Inzynierii Lądowej, Ochrony Środowiska, Budownictwa i pokrewnych Pracowników zakładów WiK.


                Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest zamieszczenie własnoręcznie wykonanego zdjęcia zgodnego z tematyką konkursu na stronie www.wkregachczystychwod.pl od 15 kwietnia do 30 czerwca 2013 roku.

Zwycięzców wyłoni jury, którego przewodniczącym będzie wielokrotnie nagradzany na arenie międzynarodowej fotograf Tomasz Tomaszewski.

Swoich zwycięzców wyłonią także internauci.

Nagrody dla laureatów to między innymi:

Wodoodporny smartphone Sony Xperia Z oraz prenumerata Miesięcznika Foto

Tablet ASUS Google Nexus 7 oraz prenumerata Miesięcznika Foto

Wodoodporny aparat fotograficzny Nikon Coolpix AW100

                Aby każdy z autorów zdjęć mógł poczuć się zwycięzcą, organizator przewidział nagrody w postaci kodów rabatowych na odbitki zdjęciowe z serii Premium do zrealizowania w sieci Empik Foto. Nagrodę otrzyma również każdy głosujący w konkursie internetowym!

Konkurs został objęty patronatem Balta.pl, SEMESTR, Empik Foto, Miesięcznik FOTO.

Regulamin tegorocznej edycji znajdą Państwo pod adresem www.wkregachczystychwod.pl

logo ecol-unicon z hasłem pl