Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej
sobota, 19 czerwca 2021

Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej
wtorek, 26 lutego 2013 23:30    Drukuj Email

 OKFS---logotyp---podpis-www 150patronat FOTO

Wszystkich studentów zainteresowanych fotografią zapraszamy udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Nieważne czy robicie zdjęcia od wczoraj, czy ta pasja zajęła wam już 10 lat życia. Każdy powód jest dobry, żeby rozwijać swoje umiejętności i spróbować swoich sił!

W tym roku  motywem przewodnim konkursu jest dialog, a kategorie, w których oceniane będą zdjęcia, to:

  • Mowa ciała (portret)
  • Na styku kultur (reportaż)
  • W chaosie / spokoju (cityscape)

Jury złożone z z najwyższej klasy profesjonalistów i autorytetów w dziedzinie fotografii czeka na wasze oryginalne i zaskakujące pomysły do 20 marca 2013 roku. Zachęcamy do chwycenia aparatu i wykorzystania własnej kreatywności - naprawdę warto! Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Są to między innymi: bezpłatny rok nauki na kierunku Fotografia w Warszawskiej Szkole Filmowej, warsztaty w Warszawskiej Szkole Fotografii, Kadratowo, kursfoto.pl, bony na artykuły fotograficzne w sklepie internetowym Fripers.pl, roczne prenumeraty takich czasopism fotograficznych jak FOTO i Digital Camera oraz nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Arkady oraz księgarnię Serenissima.

OKFS A2 wwa-doudostepniania

Idealną okazją, aby podszlifować swoje umiejętności, jest towarzysząca Konkursowi Pstrykaliada, czyli cykl warsztatów, projekcji i wykładów poświęconych fotografii, które odbędą się na uczelniach w największych miastach Polski w dniach 4-17 marca. Wyjątkiem będzie tu Pstrykaliada w Warszawie, mająca miejsce w dniach 20-26 kwietnia.

OKFS i Pstrykaliada to wyjątkowa okazja dla wszystkich pasjonatów fotografii, aby rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć bezcenną wiedzę bezpośrednio od profesjonalistów w tej dziedzinie. Szczegóły Konkursu, kalendarium wszystkich warsztatów i wydarzeń, a także galerię nagrodzonych zdjęć znajdziecie na stronie www.okfs.art.pl oraz na naszym profilu na facebooku https://www.facebook.com/nzs.okfs.
Odwagi - wyraź się! Może to właśnie TWOJE zdjęcie do nas przemówi!

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież