środa, 17 lipiec 2024


sony-world-photography-awards_080Zgłoszenia przyjmowane są do środy 4 stycznia 2012 r. do godz. 23:59:59 GMT.

Wszystkie konkursy mają charakter otwarty. Zgłaszane zdjęcia muszą być wykonane w 2011 roku.

Uczestnicy mogą wziąć udział albo w konkursie dla zawodowców, albo w konkursie otwartym. …

sony-world-photography-awards

 

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 4 stycznia 2012 r. do godz. 23:59:59 GMT.

Wszystkie konkursy mają charakter otwarty. Zgłaszane zdjęcia muszą być wykonane w 2011 roku.

Uczestnicy mogą wziąć udział albo w konkursie dla zawodowców, albo w konkursie otwartym. Nie jest możliwe zgłoszenie udziału w obu konkursach.

World Photography Awards jest konkursem fotograficznym organizowanym od 2007 roku przez World Photography Organisation. Konkurs sponsoruje firma Sony. World Photography Organisation wspiera zawodowych fotografików, fotografów-amatorów i studentów kierunków związanych z fotografią. Tworzy globalną płaszczyznę komunikacji, wymiany doświadczeń i prezentacji osiągnięć w takich dziedzinach, jak fotografia dziennikarska, sztuki piękne i fotografia reklamowa. Różne inicjatywy i programy realizowane pod szyldem „World Photography” angażują fotografów w działalność komercyjną, kulturalną i edukacyjną, tworząc równocześnie wydarzenia kulturalne dostępne dla szerokiej publiczności. Imprezy organizowane obecnie w ramach World Photography obejmują program uniwersytecki World Photography Student Focus Competition, festiwal World Photography Festival, program World Photography Focus Programme i zbiór World Photography Collection.

Szczegółowe informacje o World Photography Organisation i konkursie Sony World Photography Awards można znaleźć na www.worldphoto.org

Strona internetowa WPO http://www.worldphoto.org/competitions/sony-world-photography-awards-2012-open-competition/ — miejsce spotkań całego świata fotograficznego — została przebudowana i ulepszona z myślą o nadchodzącej kolejnej edycji konkursu. Działa na niej galeria ponad 120 tysięcy zdjęć i serwis społecznościowy, można także znaleźć szczegółowe informacje na temat konkursu, poszczególnych kategorii i najważniejszych dat.