Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio „Barwy soli Europy”
czwartek, 15 kwietnia 2021

„Barwy soli Europy”
środa, 20 lipca 2011 20:22    Drukuj Email

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny

Wydarzenie wpisane w kalendarz Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji 2011.

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Barwy soli Europy”. Celem konkursu jest ukazanie piękna, bogactwa  i różnorodności odmian soli występujących w Polsce i w krajach Unii Europejskiej -   w kopalniach, warzelniach, solnych ogrodach  i muzeach. Wielickie muzeum zaprasza do wspólnego wykonania wyjątkowej fotograficznej mapy tych miejsc. Każdy uczestnik konkursu będzie solnym ambasadorem  swojego kraju lub innego, którego sól go zachwyci.

KOLA1

Fotografie będą prezentowane  na wystawie „Barwy soli Europy” w ekspozycji Muzeum  w znanej kopalni soli w Wieliczce wpisanej na listę UNESCO.

Najlepsze z nich pokaże album pod tym samym tytułem, który będzie zwieńczeniem tego przedsięwzięcia i wpisze się w krąg oryginalnych pamiątek polskiej prezydencji.  Album będzie pierwszą publikacją pokazującą piękno soli w Europie.

Warto w tym wydarzeniu uczestniczyć.

Termin przesyłania fotografii  upływa  30 września  2011 r.


Kontakt: Małgorzata Bogucka, 048 12  289 16 27

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Regulamin i karta zgłoszenia: www.muzeum.wieliczka.pl

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież