Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Konkurs fotograficzny "Moja biało-czerwona"
poniedziałek, 17 maja 2021

Konkurs fotograficzny "Moja biało-czerwona"
środa, 30 marca 2011 22:01    Drukuj Email
mojaBC

Z okazji przypadającego 2 maja Święta Flagi słuchaczy Radia Olsztyn, dla których fotografowanie jest źródłem przyjemności i realizacji artystycznej pasji, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Moja biało-czerwona".

Zrób zdjęcie, którego motywem przewodnim będą nasze barwy narodowe. Sposób wykonania zdjęć jest dowolny i zależny wyłącznie od pomysłu i kreatywności osób fotografujących. Uczestnicy Konkursu mogą używać wszelkich technicznych metod obróbki zdjęcia, jednak muszą być one zgodne z Regulaminem Konkursu i nawiązywać treścią do tematu Konkursu.

Aby zarejestrować zdjęcie w Konkursie należy przesłać fotografię na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 22 kwietnia 2011r. W treści maila proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru tel. kontaktowego. Po przesłaniu zdjęcia Uczestnik otrzyma wiadomość zwrotną o zaakceptowaniu lub odrzuceniu zdjęcia w Konkursie.

Nagrodą główną w konkursie jest zestaw kina domowego, natomiast osoba wyróżniona otrzyma aparat fotograficzny. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 maja br. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, gdzie otwarta zostanie wystawa prezentująca wszystkie fotografie, które zgłoszone zostały do Konkursu.

Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu tylko jedno zdjęcie.

Konkurs odbywa się pod Patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Mariana Podziewskiego.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież