Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio 4. Konkurs Fotograficzny Dilmah „Portret”
środa, 14 kwietnia 2021

4. Konkurs Fotograficzny Dilmah „Portret”
wtorek, 31 sierpnia 2010 23:53    Drukuj Email

24 sierpnia rozpoczęła się czwarta edycja Konkursu Fotograficznego Dilmah. Tegoroczny zwycięzca wyjedzie na dwutygodniową podróż na Sri Lankę (dawny Cejlon) - wyspę słynącą z nadzwyczajnej herbaty oraz malowniczych widoków.

 Konkurs-foto---400

Konkurs Fotograficzny Dilmah 2010 rozgrywany jest w kategorii Portret. „Tym razem nasz konkurs zadedykowaliśmy jednej z najwspanialszych portrecistek w historii fotografii, Julii Margaret Cameron, która na Cejlonie spędziła ważną część swojego artystycznego życia. O tym, czy Wasze konkursowe portrety utrzymane będą w jej XIX wiecznym, miękkim stylu, czy też wykonacie je według własnego uznania - zależy od Was" - wyjaśnia i zachęca do udziału w konkursie jego organizator, Piotr Witomski Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w Gourmet Foods. „Okakura Kakuzo napisał kiedyś, że herbata jest dziełem sztuki i tylko ręka mistrza może wydobyć jej najszlachetniejsze właściwości. Podobnie jest z portretami Cameron - wydobywają z ludzkich twarzy to, co jest w nich najpiękniejsze. Warto o tym pamiętać, naciskając migawkę…" – dodaje Piotr Witomski

Aby wziąć udział w 4. Konkursie Fotograficznym Dilmah należy wejść na stronę www.dniherbaty.pl/konkurs i pozostawić tam swoje autorskie portrety. Do tego, że warto wziąć udział w konkursie przekonują także wyjątkowe nagrody – możliwość udziału w dwutygodniowej, herbacianej wyprawie Dilmah na Cejlon, profesjonalne tablety Wacom, akcesoria fotograficzne Lowepro oraz kursy fotografii w prestiżowej Akademii Fotografii. Termin przesyłania prac upływa 31 października br..

Na oficjalnej stronie 4. Konkursu Fotograficznego Dilmah, pod adresem www.dniherbaty.pl/konkurs, wszyscy zainteresowani znajdą nie tylko ważne informacje dotyczące m.in. nagród, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin, ale także galerie zdjęć laureatów poprzednich edycji, a nawet poradnik fotografowania przygotowany we współpracy z magazynem Fotopolis.pl.


4. Konkurs Fotograficzny Dilmah odbywa się w ramach ogólnopolskich Dni Herbaty organizowanych już po raz czwarty przez cejlońską markę Dilmah. Więcej informacji na temat Dni Herbaty już wkrótce na http://www.klub.dilmah.pl/.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież