Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Konkursy inne Ostatnio Panasonic 3D Challenge!
poniedziałek, 17 maja 2021

Panasonic 3D Challenge!
wtorek, 01 czerwca 2010 18:33    Drukuj Email

Rusza konkurs Panasonic 3D Challenge!

Panasonic3DChallenge----200Rozpoczyna się ogólnopolski konkurs Panasonic 3D Challenge skierowany do młodych osób, w szczególności studentów i absolwentów szkół artystycznych, którzy chcą zaistnieć w świecie grafiki komputerowej.

Firma Panasonic postanowiła wesprzeć utalentowanych grafików, tworzących dzieła na światowym poziomie, nowoczesne i z wyobraźnią.  
Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie http://www.panasonic3dchallenge.pl/ i umieścić tam swoje prace, statyczne grafiki stworzone w technice stereo3D.

Warunkiem przyjęcia prac jest wykonanie projektów w technice stereo3D na temat Ideas for life i umieszczenie ich w terminie do 31 lipca 2010 roku na stronie konkursowej. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest firma Panasonic, pionier technologii 3D w Polsce, któremu przewodzi hasło Ideas for life, prezentujące zaangażowanie firmy w tworzenie innowacyjnych produktów, oraz najlepszych rozwiązań dla ich klientów.

Dla twórców najlepszych prac, które zostaną wyłonione przez członków jury, przewidziana została nagroda główna - zestaw kina domowego 3D marki Panasonic (telewizor Panasonic Viera TX-P50VT20 oraz odtwarzacz Blu – Ray DMP-BDT300) oraz wyróżnienie (zestaw kina domowego Blu-Ray SC-BT205). Dodatkowo organizator ufundował nagrodę społeczności, przyznaną przez internautów, którzy w trakcie trwania konkursu oddadzą swój głos na najlepszą ich zdaniem pracę oraz 5 aparatów cyfrowych (Lumix DMC-F3) za najciekawsze komentarze do zgłoszonych prac dla głosujących.


Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.panasonic3dchallenge.pl/.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież