Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Nagroda za odzyskiwanie danych
niedziela, 20 czerwca 2021

Nagroda za odzyskiwanie danych
czwartek, 02 lipca 2009 18:01    Drukuj Email

DatalabPewnie nie raz zdarzyło się  każdemu fotografującemu, że miał jakieś kłopoty z kartami pamięci. Gdy stracimy najcenniejsze zdjęcia nie pomoże żadna wieczysta gwarancja. Tymczasem warto pamiętać o firmach, które potrafią wybwaic nas z takich kłopotów. Jedna z nich jest DATA  LAB http://www.datalab.pl , która właśnie za usługi „odzyskiwanie danych z kart pamięci” została laureatem XI Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług "NAJLEPSZE W POLSCE" - "THE BEST IN POLAND".

Konsumencki Konkurs Jakości Usług "NAJLEPSZE W POLSCE" - "THE BEST IN POLAND" (dawniej „Dobre bo polskie”) – to jeden z najstarszych konkursów promujących firmy, instytucje i ich usługi – organizowany już od 2000r. Jego organizatorem jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, POLSKA Głos Wielkopolski, TVP S.A. Oddział w Poznaniu i Radio Merkury.

Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych zdaniem konsumentów usług na rynku europejskim.

Uroczysta gala odbyła się 26 czerwca 2009 r w Poznaniu.

Nagroda ta, dla firmy jest tym bardziej cenna, że przyznają ją sami konsumenci.

Firma DATA LAB została laureatem tego konkursu już po raz drugi; w 2006 roku została uhonorowana jej usługa „Profesjonalne Odzyskiwanie Danych Komputerowych”.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież