Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Red Dot za wzornictwo
sobota, 19 czerwca 2021

Red Dot za wzornictwo
czwartek, 02 lipca 2009 18:12    Drukuj Email
red dotTablet piórkowy Intuos4 zdobywcą prestiżowej nagrody Red Dot za wzornictwo

Wacom IntuosWprowadzony niedawno na rynek tablet Intuos4 otrzymał wyróżnienie Red Dot za wysoką jakość wzornictwa w kategorii wzornictwa produktowego. Przyznana przez profesjonalne jury Design Zentrum (Nadrenia Północna Westfalia) prestiżowa nagroda została wręczona podczas uroczystości w gmachu opery w Essen 29 czerwca 2009.

Zaprojektowany przez renomowaną firmę Ziba z Portland w USA model Intuos4 to tablet piórkowy nowej generacji, oferujący projektantom, artystom, fotografom oraz wszystkim użytkownikom poszukującym optymalnej kontroli i ulepszonej wydajności nowe funkcje i niezrównaną jakość.


O nagrodzie 'Red Dot'

Nagroda Red Dot, , o którą w tym roku walczyło 3200 produktów z 51 krajów, uważana jest za jedno z najbardziej prestiżowych na świecie wyróżnień w dziedzinie designu. Nagroda ta jest przyznawana w trzech osobno rozpatrywanych i ocenianych kategoriach – wzornictwa produktu, projektów w komunikacji marketingowej
i koncepcji wzorniczych. Symbol nagrody – czerwona kropka [ang. red dot] to dziś międzynarodowy znak jakości najlepszego wzornictwa.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież