środa, 17 lipiec 2024
– rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

L-080Interesujesz się fotografią, lubisz dyskutować, spierać się, chcesz się dowiedzieć, co jest brane pod uwagę przy ocenie zdjęć? 22 czerwca o godz. 19.00 przyjdź do Leica Store w Krakowie (ul. Sławkowska 26) na finał konkursu fotograficznego „Sęk w interpretacji”, organizowanego przez Małopolski Instytut Kultury oraz markę Leica. …

– rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

L-150Interesujesz się fotografią, lubisz dyskutować, spierać się, chcesz się dowiedzieć, co jest brane pod uwagę przy ocenie zdjęć? 22 czerwca o godz. 19.00 przyjdź do Leica Store w Krakowie (ul. Sławkowska 26) na finał konkursu fotograficznego „Sęk w interpretacji”, organizowanego przez Małopolski Instytut Kultury oraz markę Leica.

Wydarzenie będzie miało wyjątkową formułę. O tym, które zdjęcie zasłuży na nagrodę – aparat Leica V-LUX 3 – zdecyduje zgromadzona publiczność podczas dyskusji i głosowania. Jury konkursu będzie miało głos doradczy, komentując zdjęcia i zwracając uwagę na określone aspekty, cechujące dobrą fotografię.

Zapowiada się ciekawy, pełen emocji wieczór,podczas którego oceniane będą fotograficzne interpretacje drewnianej architektury Małopolski.

Przypomnijmy, konkurs fotograficzny „Sęk w interpretacji” został zorganizowany w ramach tegorocznych Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego w celu zaprezentowania drewnianego budownictwa regionu w szerokim, niestandardowym ujęciu.

Na zdjęcia nadesłane na konkurs, z których szesnaście weźmie udział w finale, można głosować na stronie www.konkurs.dnidziedzictwa.pl od 8 do 20 czerwca.