Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Panasonic spełnia marzenia konsumentów
piątek, 16 kwietnia 2021

Panasonic spełnia marzenia konsumentów
środa, 20 czerwca 2012 00:00    Drukuj Email

… w Konkursie Życzeń

1_150Warszawa, 20 czerwca 2012 r. — firma Panasonic zaprasza do udziału w Konkursie Życzeń. Każdy może zgłosić i uargumentować w 300 znakach dlaczego właśnie do niego powinien trafić wymarzony produkt Panasonic. Najciekawiej opisane życzenia zostaną spełnione. Jury będzie premiować przede wszystkim kreatywność i poczucie humoru.

Każdy uczestnik może zgłosić i uargumentować do 5 życzeń wybierając spośród dostępnych produktów objętych promocją. Opis każdego życzenia musi zmieścić się w maksymalnie 300 znakach.

2

W konkursie do zdobycia są najnowsze produkty Panasonic, w tym: telewizor plazmowy z serii VT50, multimedialny telewizor LED SmarTViera z technologią 3D,  odtwarzacz płyt Blu-ray Disc™, lodówka z serii F, aparat kompaktowy LUMIX, kamera Full HD.
Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił w naszej  najnowszej promocji konsumenckiej, czyli w Konkursie Życzeń. Stawiamy w niej na fantazję i pomysłowość. Z przyjemnością spełnimy najciekawsze marzenia naszych klientów i przekażemy im wymarzony sprzęt – mówi Iwona Burzyńska, Panasonic PR Manager Poland & Baltics.

3

Konkurs trwa do 31 lipca 2012. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin dostępny  jest na stronie: http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/W-2/9452222/index.html

4

O Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w produkcji elektroniki i innowacjach technologicznych w trzech obszarach: konsumenckim, biznesowym i przemysłowym. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2012 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 7,85 bilionów jenów. Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Firma Panasonic w roku 2018 będzie świętowała 100 rocznicę powstania, wizja firmy zakłada, że do tego roku Panasonic będzie najbardziej ekologicznym producentem elektroniki na świecie. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic oraz jej zaangażowaniu w zrównoważony rozwój biznesu znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

5

Panasonic Polska – znajdź nas online!

http://www.facebook.com/panasonicpolska

http://www.youtube.com/PanasonicPolska

http://www.panasonic.pl

http://www.lumisfera.pl

6

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież