środa, 17 lipiec 2024
… w Konkursie Życzeń

1_080Warszawa, 20 czerwca 2012 r. — firma Panasonic zaprasza do udziału w Konkursie Życzeń. Każdy może zgłosić i uargumentować w 300 znakach dlaczego właśnie do niego powinien trafić wymarzony produkt Panasonic. Najciekawiej opisane życzenia zostaną spełnione. Jury będzie premiować przede wszystkim kreatywność i poczucie humoru. …

… w Konkursie Życzeń

1_150Warszawa, 20 czerwca 2012 r. — firma Panasonic zaprasza do udziału w Konkursie Życzeń. Każdy może zgłosić i uargumentować w 300 znakach dlaczego właśnie do niego powinien trafić wymarzony produkt Panasonic. Najciekawiej opisane życzenia zostaną spełnione. Jury będzie premiować przede wszystkim kreatywność i poczucie humoru.

Każdy uczestnik może zgłosić i uargumentować do 5 życzeń wybierając spośród dostępnych produktów objętych promocją. Opis każdego życzenia musi zmieścić się w maksymalnie 300 znakach.

2

W konkursie do zdobycia są najnowsze produkty Panasonic, w tym: telewizor plazmowy z serii VT50, multimedialny telewizor LED SmarTViera z technologią 3D,  odtwarzacz płyt Blu-ray Disc™, lodówka z serii F, aparat kompaktowy LUMIX, kamera Full HD.
Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił w naszej  najnowszej promocji konsumenckiej, czyli w Konkursie Życzeń. Stawiamy w niej na fantazję i pomysłowość. Z przyjemnością spełnimy najciekawsze marzenia naszych klientów i przekażemy im wymarzony sprzęt – mówi Iwona Burzyńska, Panasonic PR Manager Poland & Baltics.

3

Konkurs trwa do 31 lipca 2012. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin dostępny  jest na stronie: http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/W-2/9452222/index.html

4

O Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w produkcji elektroniki i innowacjach technologicznych w trzech obszarach: konsumenckim, biznesowym i przemysłowym. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2012 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 7,85 bilionów jenów. Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Firma Panasonic w roku 2018 będzie świętowała 100 rocznicę powstania, wizja firmy zakłada, że do tego roku Panasonic będzie najbardziej ekologicznym producentem elektroniki na świecie. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic oraz jej zaangażowaniu w zrównoważony rozwój biznesu znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

5

Panasonic Polska – znajdź nas online!

http://www.facebook.com/panasonicpolska

http://www.youtube.com/PanasonicPolska

http://www.panasonic.pl

http://www.lumisfera.pl

6