czwartek, 18 lipiec 2024
Charytatywna Aukcja Słuchaczy Studium Fotografii ZPAF!

aukcjanet-zaproszenie_080

Wydarzenie godne uwagi i gorąco polecane widzom i przyjaciołom Galerii Obok ZPAF, kolekcjonerom i wszystkim miłośnikom tej sztuki.…

Charytatywna Aukcja Słuchaczy Studium Fotografii ZPAF!

Zobacz!Wydarzenie godne uwagi i gorąco polecane widzom i przyjaciołom Galerii Obok ZPAF, kolekcjonerom i wszystkim miłośnikom tej sztuki.

Aukcja organizowana jest z inicjatywy słuchaczy Studium Fotografii ZPAF na rzecz Fundacji Gajusz z Łodzi. Fundacja udziela pomocy dzieciom nieuleczalnie i przewlekle chorym oraz ich rodzinom.  Akcję wspiera okręg warszawski ZPAF oraz drukarnia Studio Supra.
Kuratorem wystawy przedaukcyjnej jest Anna Wolska, na co dzień kurator Galerii Obok ZPAF. Zgodnie z jej słowami “Na Aukcji można będzie nabyć niedrogo dużo bardzo dobrych fotografii a dodatkowo to bardzo szczytny cel, do którego chyba nikogo nie trzeba przekonywać”. Taka rekomendacja powinna zachęcić wszystkich pasjonatów fotografii do odwiedzenia wystawy i zabrania ze sobą do domu którejś z wystawionych prac.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Galerii http://www.go.zpaf.pl

Zapraszamy wszystkich na wystawę przedaukcyjną, która będzie dostępna dla widzów w dniach:  11 – 21 kwietnia 2012

Charytatywna Aukcja fotograficzna odbędzie się  21 kwietnia o godz. 14.00 w Galerii Obok ZPAF, Plac Zamkowy 8,  w Warszawie

Katalog aukcyjny jest dostępny pod linkiem www.go.zpaf.pl/download/Aukcja-Gajusz.pdf

Osoby, które nie będą mogły przyjechać na aukcję, mogą deklarować cenę maksymalną za wybraną z katalogu pracę mailowo. Deklaracje te będą brane pod uwagę podczas licytacji. Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska autora wraz z tytułem pracy (lub opisem, jeśli fotografia nie ma tytułu) oraz własne dane wraz z kontaktem telefonicznym aktywnym w dniu aukcji pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.