Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
piątek, 16 kwietnia 2021

Paweł Żak
piątek, 14 maja 2010 20:54    Drukuj Email

Noc Muzeów

P.Zak-Album-rodzinny-2007_32_9-----200Album rodzinny w Muzeum Narodowym w Warszawie - happening fotograficzny z Pawłem Żakiem

W tegoroczną Noc Muzeów, w sobotę 15 maja 2010 fotograf Paweł Żak zaprasza do Muzeum Narodowego w Warszawie na happening fotograficzny Album rodzinny. W specjalnie zaaranżowanym studiu fotograficznym będzie portretował rodziny, które tej nocy odwiedzą muzeum. 

Wszystkich, którzy chcą przyjść do nocnego studia Pawła Żaka i zasiąść przed obiektywem aparatu Leica,  zapraszamy w sobotę 15 maja 2010 r. Fotograf będzie portretował Państwa w godzinach od 19.00  do 3.00.

Osoby sportretowane otrzymają odbitkę  ze swoim zdjęciem wykonaną przez „Ubrana Studio”, jako pamiątkę do ich Domowego albumu. Natomiast efekty realizacji całej sesji Album rodzinny będzie można zobaczyć na stronach internetowych Muzeum Narodowego.

Paweł Żak studiował nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent Wydziału Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (dyplom w roku 2002). Członek Związku Polskich Artystów Fotografików od roku 1995. Jest wykładowcą fotografii w Wyższym Studium Fotografii ZPAF oraz Europejskiej Akademii Fotografii.


Muzeum Narodowe  w Warszawie, Al. Jerozolimskie 3, sobota, 15 maja, w godz. 19.00 – 3.00

Partnerzy projektu: Muzeum Narodowe w Warszawie, Leica, Ubrana Studio, Galeria Refleksy

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież