Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Garmin Polska zaprasza na wędrówkę po Nieistniejącym Mieście
środa, 21 kwietnia 2021

Garmin Polska zaprasza na wędrówkę po Nieistniejącym Mieście
piątek, 14 maja 2010 20:52    Drukuj Email

Dakota-10----200Noc Muzeów

Wybierz się na nocny spacer po Mieście – Widmo i wygraj cenne nagrody

Odział Garmin Polska wraz z Instytutem Stefana Starzyńskiego i oddziałem Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niezwykłej grze miejskiej „Widma Architektury”, która odbędzie się 15 maja w ramach tegorocznej Nocy Muzeów.

Uczestnicy gry przemierzać będą miasto w poszukiwaniu budynków, które nigdy nie powstały, a ślad po nich pozostał jedynie na kalkach architektów. Chętni do udziału w grze otrzymają specjalne karty z informacją o budynkach – widmach, wraz z opisami lub współrzędnymi geograficznymi (dla posiadaczy odbiorników GPS). Ich zadanie będzie polegało na odnalezieniu wszystkich „nieistniejących” budynków, gdzie czekać będą wskazówki potrzebne do ułożenia hasła. Wśród graczy, którym uda się odszukać wszystkie miejsca i odgadnąć hasło, rozlosowane zostaną nagrody w postaci outdorowych odbiorników GPS Garmin Dakota 10, ufundowanych przez Garmin Polska.

Wszystkich chętnych do udziału w wędrówce po nieistniejącym mieście i losowaniu nagród, zapraszamy 15 maja o godz. 20.00 na dziedziniec Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat SA (dawny gmach KC) w Warszawie. Pierwsze 200 osób, które zgromadzą się na dziedzińcu otrzyma karty uprawniające do wzięcia udziału w grze.

Finał gry „Widma Architektury” odbędzie się tego samego wieczoru o godz. 23.30 w Parku Wolności w Muzeum Powstania Warszawskiego. Podczas finału, wśród uczestników, którzy pomyślnie ukończyli grę, rozlosowane zostaną odbiorniki Garmin Dakota 10.


Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: 
http://www.1944.pl/o_muzeum/news/noc_muzeow_2010_gra_miejska_wystawa_kino_plenerowe

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież