Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna FOTOGRAFIA CYFROWA Fotografia Cyfrowa 12/2008
poniedziałek, 21 czerwca 2021

Fotografia Cyfrowa 12/2008
wtorek, 23 grudnia 2008 00:40    Drukuj Email
To już gwiazdka

Zobacz większe!   Wydawałoby się, że worek z nowościami już jest pusty, że teraz jest już tylko sezon na prezenty. Otóż okazuje się, że na początku grudnia mieliśmy jednak premierę - pojawił się oto szef wszystkich szefów w rodzinie Nikona - model D3X. Ze względów technologicznych w tym numerze o nim jeszcze niewiele, ale już wkrótce obszerny test redakcyjny.
   Poza tym, dla spóźnionych, sporo podpowiedzi, co można jeszcze kupić na gwiazdkowy prezent. Jest w czym wybierać, na rynku różnego rodzaju gadżetów, urządzeń mniej lub bardziej kosztownych, wszystko by zaspokoić rynek. Oczywiście najrozsądniej byłoby kupować prezenty z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, być pewnym swych wyborów, polować na z góry upatrzone produkty. No ale kto tak robi, może jedynie zimni, bezduszni pragmatycy.
   Zwykle po prezenty idziemy w ostatniej chwili, decydujemy wprost przy sklepowych półkach - dla handlowców to raj. My, albo nasi bliscy obdarowani kolejnym gadżetem, tuż po świętach zastanawiamy z tym zrobić. Kupować z rozwagą, chciałoby się powiedzieć. Tyle, że takich rad nikt nie oczekuje. Postanowiliśmy więc, choć odrobinę przybliżyć naszym Czytelnikom gwiazdkowe możliwości różnych producentów – życzymy udanych zakupów.
   W styczniu rozpoczniemy ósmy rok istnienia Fotografii Cyfrowej (choć na początku było e-photo; kto to pamięta?), mam nadzieję, że rok ten okaże się dla nas i dla naszych Czytelników szczęśliwszy niż ten, który się kończy.
   Z tym mocnym przeświadczeniem, życzymy Państwu wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

Zbigniew Włodarski

spis treści >> 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież