Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna FOTOGRAFIA CYFROWA Fotografia Cyfrowa 1/2009
niedziela, 20 czerwca 2021

Fotografia Cyfrowa 1/2009
czwartek, 15 stycznia 2009 01:00    Drukuj Email
Premierami czas zacząć

ZOBACZ WIĘKSZE!   Gwałtownie zaczął się Nowy Rok – jeszcze nie minął tydzień, a już pojawiło się lub zapowiedziano kilkanaście nowych modeli aparatów cyfrowych, kilka kamer i wiele innych nowości. Właśnie zaczyna się CES, za miesiąc PMA – wysyp premier pewny w stu procentach. O jakimkolwiek kryzysie w tym zakresie nie ma mowy. Owszem, wszyscy narzekają, ograniczone budżety usprawiedliwiają szalejącym kryzysem, ale to jak straszenie dzieci czarnym ludem. Wszyscy się go boją, ale nikt jeszcze nie zobaczył.
   Tymczasem u nas praca wre – oto warto zasiąść do lektury testu Olympusa E-520, flagowej, amatorskiej lustrzanki, a także poczytać tekst porównujący Nikona D300 z Canonem 50D. Interesujące są również wyniki testu kompaktów Samsunga.
Dnia przybywa, ale wieczory jeszcze nadal się dłużą. Można więc poświęcić trochę więcej czasu własnym zdjęciom. Na pewno znajdzie się coś w szufladzie (czyt. na dysku), co można będzie tak przerobić, tak zmanipulować, tak upiększyć, że przy odrobinie wkładu własnego, wysyłając zdjęcia na ogłoszony właśnie konkurs niewątpliwie zyskają aplauz redakcyjnego jury. W konkursie FOTOKREACJE można zdobyć wiele cennych nagród – tablety, drukarki, programy graficzne, aparaty cyfrowe. Najlepsze zdjęcia będziemy publikowali, nie tylko na łamach „Fotografii Cyfrowej” – także na naszej stronie Internetowej Gazety Fotograficznej, a dla najlepszych z najlepszych niespodzianki.
   Warto spróbować sił w niekonwencjonalnej fotografii, w końcu każdy ma prawo mieć dość fotografowania lasu, zwierzątek, czy dziecka. Czas rozwinąć skrzydła, poddać się emocjom i wykreować niebanalny obraz rzeczywistości.
Zapraszamy do lektury i w konkursowe szranki.

Zbigniew Włodarski

spis treści >> 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież