Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Akcesoria Parrot w ofercie iSource
poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Parrot w ofercie iSource
czwartek, 20 maja 2010 19:19    Drukuj Email

Ramki cyfrowe firmy Parrot w ofercie iSource

parrot_by_putman---200Firma Parrot wprowadziła na rynek eleganckie i funkcjonalne cyfrowe ramki do zdjęć i filmów ich dystrybutorem w Polsce jest firma iSource.

Minimalistyczna ramka do zdjęć cyfrowych zaprojektowana została przez Andrée Putman, cenioną francuską projektantkę wnętrz, której mottem artystycznym jest zachowanie idealnej równowagi pomiędzy dyscypliną i buntem. Jest to nowoczesne, bardzo stylowe urządzenie w kolorze czarnym z ekranem LCD o przekątnej 15 cm, wyświetlającym do 262 144 odcieni kolorów. Można do niej przetransportować zdjęcia przy pomocy kart SD, poprzez łącze USB lub bezprzewodowo przez bluetooth z komputera, komórki lub aparatu cyfrowego. Ramka daje dowolność wyświetlania fotografii oraz ustawienia zdjęcia (wystarczy ustawić ramkę w poziomie lub pionie, a zdjęcie same obrócą się do prawidłowej pozycji). Ramka ma wymiary 219 mm na 174 mm i grubość 25 mm. Waży 695 gramów.

parrot-by-martin-szekely10_----200Z kolei projekt ramki Specchio stworzył Martin Szekely, węgierski grafik  wysoko ceniony przez kolekcjonerów sztuki współczesnej. Dostępna jest w wersji mniejszej, o przekątnej 7” i większej (Grande, 10''). Z wyglądu przypomina lustro (specchio z wł. lustro) i gdy nie jest używana, może z powodzeniem pełnić jego funkcję.  Po włączeniu zmienia się w gadżet wyposażony m. in. w technologię NFC (Near Field Communication), która pozwala na  komunikację bezkontaktową bliskiego zasięgu. Dzięki temu można przenieść do niej za pomocą zbliżenia telefonu lub innego urządzenia wyposażonego w podobną funkcję do ramki, bez potrzeby łączenia obu urządzeń kablem. Ponadto Parrot Specchio posiada port mini-USB, za pomocą którego przeniesiesz na nią zdjęcia ze swojego Maka lub PC, czytnik kart pamięci w formacie SD, Bluetooth oraz sieć Wi-Fi, ktora ułatwi korzystanie z internetu przy wykorzystaniu wbudowanego sterownika. Ramka ma wymiary 203 mm na 203 mm grubość 23 mm i waży 500 zaledwie gramów.


Sugerowane ceny detaliczne brutto:

Grande specchio 10” – 2099 zł

Parrot by Martin Szekely 7” – 1499 zł

Parrot by Andree Putman - 1299 zł

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież