niedziela, 14 kwiecień 2024

 

2 zadanie 7LIVES of fineLIFE

21 lutego wystartowało drugie zadanie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE, którego stawką jest trzyletnie stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej na wydziale Fotografii. „I Bóg stworzył kobietę – w poszukiwaniu harmonii i holistycznego piękna” to temat, który będzie inspiracją przez kolejne dni.
Przez pierwsze dwa tygodnie lutego uczestnicy konkursu zmagali się z tematem „Siódma Pieczęć, czyli Gra w Życie”. Najlepsze prace można oglądać na łamach magazynu fineLIFE. Tym razem uczestnicy 7LIVES of fineLIFE zmierzą się z klasycznym dziełem Rogera Vadima z Brigitte Bardot w roli głównej. W tym etapie organizatorzy konkursu - magazyn fineLIFE.pl oraz Warszawska Szkoła Filmowa - we współpracy z marką Dr Irena Eris przygotowali dodatkowe atrakcyjne nagrody: zestawy ekskluzywnych kosmetyków Dr Irena Eris Prosystem Home Care, które są dostępne w Kosmetycznych Instytutach. Zostanie wręczona także nagroda specjalna: Podarunek Piękności, czyli zaproszenie na wyjątkową ucztę dla ciała i zmysłów, którą przyzna dr Irena Eris - twórczyni holistycznego podejścia do piękna.
 „I Bóg stworzył kobietę – w poszukiwaniu harmonii i holistycznego piękna”  to temat, który prowokuje do sięgnięcia po szersze interpretacje – harmonia i piękno są czasem głęboko ukryte: przemykają obok nas bezszelestnie, kryją się w tłumie, w przypadkowych sytuacjach, niepozowanych, zastanych. Zatrzymują oddech. Liczę na właściwe ustawienie Waszego radaru na piękno - powiedziała przewodnicząca jury, redaktor naczelna magazynu fineLIFE.pl - Lidia Popiel.
Oprócz stałego składu jury – Lidii Popiel, Bogusława Lindy, Jacka Poremby i Piotra Welca - nadesłane prace będą oceniane przez dr Irenę Eris. Miejscem składania prac jest tablica magazynu fineLIFE na Facebooku, dzięki czemu przebieg konkurs mogą śledzić nie tylko organizatorzy, ale także uczestnicy i czytelnicy serwisu.
Nagrodą główną w konkursie 7LIVES of fineLIFE jest stypendium na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Do wygrania są również wspaniałe nagrody rzeczowe ufundowane przez mecenasa konkursu, firmę Hewlett Packard Polska.
Więcej informacji o konkursie na:
www.7lives.finelife.pl
Osoba kontaktowa:
Jakub Zajdel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dodatkowe:

fineLIFE.pl – magazyn dobrego życia

Internetowy magazyn Lidii Popiel i Piotra Welca, przygotowany z myślą o świadomym odbiorcy, szukającym dobrej lektury i nietuzinkowych doznań estetycznych. Powstał pod koniec stycznia 2010 roku. Na stałe z magazynem współpracują znakomici polscy fotograficy: Jacek Poremba, Izabela Urbaniak i Armand Urbaniak oraz artyści młodszego pokolenia: Patrycja Toczyńska, Ewa Milun-Walczak. Częstymi gośćmi na łamach fineLIFE.pl są Bogusław Linda, który odkrywa przed czytelnikami swoje fascynacje kulinarne oraz Witold Blady, dziennikarz i miłośnik najszybszych oraz najdroższych samochodów.

W styczniu magazyn fineLIFE.pl zanotował liczbę ponad 105 000 wizyt i ponad 780 000 PV wg google analytics.