poniedziałek, 20 maj 2024
... z systemem Windows i interfejsem HTC Sense 

HTC-HD2_080HTC Corporation zaprezentowała HTC HD2  z szerokim ekranem pojemnościowym o przekątnej 4,3 cala, który pozwala na wyświetlanie ostrego, wyraźnego obrazu oraz wygodne przeglądanie stron

... z systemem Windows i interfejsem HTC Sense

HTC-HD2_200HTC Corporation zaprezentowała HTC HD2  z szerokim ekranem pojemnościowym o przekątnej 4,3 cala, który pozwala na wyświetlanie ostrego, wyraźnego obrazu oraz wygodne przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji. Dzięki niemu, za dotknięciem palców, można łatwo przeglądać, powiększać i zmieniać wielkości stron internetowych, widok plików Microsoft Office, dokumentów PDF i zdjęć. Duży ekran umożliwia szybsze, wydajniejsze i dokładniejsze pisanie za pomocą klawiatury ekranowej.

HD2 umożliwia szybki i wygodny kontakt z ważnymi dla użytkownika osobami - rozmowy telefoniczne, wiadomości tekstowe, emaile oraz aktualizacje wpisów w serwisach społecznościowych, na przykład Facebooka. Wszystkie te funkcje zgromadzone są w jednym miejscu. Zastosowane rozwiązanie pozwala, w trakcie korespondencji mailowej, przełączyć się szybko na rozmowę przez wciśnięcie przycisku dzwonienia. HTC zawiera nową, Windows’ową wersję Twittera o nazwie Peep. Telefon umożliwia też dzielenie się zdjęciami zrobionymi za pomocą wbudowanego telefonu, o rozdzielczości 5 milionów pikseli poprzez portale Facebook czy Twitter.

HTC HD2 będzie dostępny w Polsce i Europie w listopadzie 2009 r.