poniedziałek, 20 maj 2024
Zaawansowany Sony WALKMAN A845  ma tylko 7,2 mm grubości

NW-ZA840_black_E_angle-080Firma Sony zaprezentowała nowy odtwarzacz WALKMAN®. Model A845 ma zaledwie 7,2  mm grubości i waży (bez słuchawek) tylko 62 gramy!
Prawie cały przód odtwarzacza zajmuje duży, jasny ekran OLED o przekątnej 7,1 cm (2,8"). Dzięki pierwszorzędnej reprodukcji barw, dużemu kontrastowi, szerokiemu kątowi, pod którym można ...

Zaawansowany Sony WALKMAN A845  ma tylko 7,2 mm grubości

NW-ZA840_black_E_angle-200

Firma Sony zaprezentowała nowy odtwarzacz WALKMAN®. Model A845 ma zaledwie 7,2  mm grubości i waży (bez słuchawek) tylko 62 gramy!

Prawie cały przód odtwarzacza zajmuje duży, jasny ekran OLED o przekątnej 7,1 cm (2,8"). Dzięki pierwszorzędnej reprodukcji barw, dużemu kontrastowi, szerokiemu kątowi, pod którym można oglądać materiał wideo i bardzo krótkim czasom reakcji, wyświetlacz ten świetnie nadaje się do oglądania filmów pobranych z e-sklepów, klipów z serwisów społecznościowych, albumów okładek i cyfrowych zdjęć. Przeglądanie dłuższych filmów ułatwia i przyspiesza nowy tryb przewijania scen, w którym materiał filmowy jest prezentowany w postaci szeregu ikon. Wystarczy odszukać żądaną scenę i nacisnąć przycisk odtwarzania, a akcja rozpocznie się od wybranego momentu. Przewijać można również okładki albumów, aby w ten sposób szybko wybrać do odtworzenia żądany album.

Aby oglądać obraz na większym ekranie, można skorzystać z oferowanego opcjonalnie przewodu wyjściowego A/V (WMC-NWV10), pozwalającego na podłączenie odtwarzacza A845 do telewizora. Obraz jest wówczas wyświetlany w formacie SD (720 x 480) i gwarantuje płynność w tempie 30 klatek na sekundę (z wyjątkiem pewnych materiałów objętych ochroną DRM).

Importowanie muzyki, filmów, zdjęć i playlist przebiega szybko i bezproblemowo – wystarczy przeciągnąć odpowiednie pliki z folderu w komputerze bądź z programu iTunes 9.0, posługując się dostarczonym programem Content Transfer. Program ten umożliwia także przekształcenie pewnych plików MPEG1 i innych materiałów do formatu obsługiwanego przez odtwarzacz WALKMAN®.


Odtwarzacz WALKMAN® wideo MP3 NWZ-A845 będzie dostępny od lutego 2010.