poniedziałek, 20 maj 2024

CINEMA_21-9_080W tym roku firma Philips jako jedyna zdobyła dwie nominacje jury w plebiscycie „Męska Rzecz 2009” dla najlepszych męskich produktów. W kategorii „Gadżety i elektronika” nominację uzyskał telewizor Philips Cinema 21:9, który następnie w drodze głosowania przez SMS telewidzowie uznali za najbardziej męski gadżet roku. Nominację jury uzyskał również Grill elektryczny Philips HD4466 w kategorii „Na co dzień”. ...

CINEMA_21-9_200W tym roku firma Philips jako jedyna zdobyła dwie nominacje jury w plebiscycie „Męska Rzecz 2009” dla najlepszych męskich produktów. W kategorii „Gadżety i elektronika” nominację uzyskał telewizor Philips Cinema 21:9, który następnie w drodze głosowania przez SMS telewidzowie uznali za najbardziej męski gadżet roku. Nominację jury uzyskał również Grill elektryczny Philips HD4466 w kategorii „Na co dzień”.

Technologia wykorzystana w telewizorze Philips Cinema 21:9 pozwala w każdym domu stworzyć prawdziwe kino. Jego wyjątkowo szeroki ekran idealnie nadaje się do oglądania filmów w formacie 21:9.  Dzięki temu widz może cieszyć się pełnią obrazu, bez czarnych pasów u góry i u dołu. Z kolei technologia podświetlenia Ambilight Spectra 3 dodatkowo pogłębia wyświetlane obrazy. Ekran LCD 200 Hz zmniejsza czas reakcji telewizora do 1 ms, dzięki czemu nawet podczas najbardziej dynamicznych scen walki lub pościgów samochodowych obraz pozostanie tak samo ostry. Cinema 21:9 to najbardziej męski telewizor na rynku, więc musiał zwyciężyć w plebiscycie „Męska Recz 2009”– mówi Tomasz Lisewski, Dyrektor Generalny Philips Consumer Lifestyle.

„Męska rzecz 2009” to druga już edycja plebiscytu organizowanego przez stację TVN TURBO. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 170 produktów. Po dwudniowych obradach i testach jury wybrało produkty, które ich zdaniem najlepiej spełniają oczekiwania mężczyzn i są najbardziej przez nich pożądane. Jurorzy nominowali po 3 produkty w czterech kategoriach: Samochód, Hobby i sport, Na co dzień, Gadżety i elektronika. Spośród nominowanych produktów, widzowie wybierali męską rzecz roku w głosowaniu SMS.  


Jury w składzie: Paweł Jordan - przewodniczący, Adam Kornacki, Zbigniew Urbański, Andrzej Sołtysik, Tomasz Zubilewicz oraz Radosław Majdan przyznało również specjalne nagrody Grand Prix oraz tytuł Kobieta Roku 2009.