poniedziałek, 20 maj 2024

blackberry-080Research In Motion (RIM) przedstawia BlackBerry® Presenter – najnowsze urządzenie peryferyjne dla smartfonów BlackBerry.
BlackBerry Presenter jest wygodnym, małym i lekkim akcesorium, które można w prosty sposób podłączyć do projektora lub monitora i za jego pośrednictwem bezprzewodowo wyświetlać prezentację ...

blackberry-200Research In Motion (RIM) przedstawia BlackBerry® Presenter – najnowsze urządzenie peryferyjne dla smartfonów BlackBerry.

BlackBerry Presenter jest wygodnym, małym i lekkim akcesorium, które można w prosty sposób podłączyć do projektora lub monitora i za jego pośrednictwem bezprzewodowo wyświetlać prezentację z programu Microsoft PowerPoint ze smartfonu BlackBerry. Urządzenie pozwala użytkownikom w prosty sposób kontrolować wyświetlane prezentacje – mogą nawigować po nich, mieć wgląd w notatki, przeskakiwać do kolejnych slajdów, a nawet, wyświetlając jeden slajd, mieć jednocześnie podgląd innego. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu między smartfonem BlackBerry a urządzeniem BlackBerry Presenter (za pomocą Bluetooth), użytkownicy mogą także swobodnie poruszać się po pomieszczeniu w czasie prezentacji (w obrębie ponad 9 metrów od BlackBerry Presenter).

BlackBerry Presenter został zaprezentowany w czasie targów CES (Consumer Electronics Show) w Las Vegas jeszcze w tym tygodniu i będzie dostępny po tym wydarzeniu w ShopBlackBerry.com w cenie 199 dolarów. Będzie go można także kupić w wybranych sieciach sprzedaży detalicznej.