poniedziałek, 20 maj 2024

lark_freebird501_uchwyt-080Lark FreeBird 50.2 – 5” ekran, szybki i czuły odbiornik GPS.
Lark FreeBird 50.2  - najnowsza, cieńsza, obsługująca karty micro SD wersja popularnej w Polsce nawigacji GPS z 5-calowym ekranem dotykowym. Nawigacja ma nowy, ...

Lark FreeBird 50.2 – 5” ekran, szybki i czuły odbiornik GPS

lark_freebird501_uchwyt-200Lark FreeBird 50.2  - najnowsza, cieńsza, obsługująca karty micro SD wersja popularnej w Polsce nawigacji GPS z 5-calowym ekranem dotykowym. Nawigacja ma nowy, szybki procesor Samsung S3C2451, funkcję nadajnika radiowego, umożliwiającą odsłuchiwanie komunikatów nawigacyjnych i muzyki poprzez głośniki samochodowego radia. W komplecie jest etui do transportowania urządzenia po wyjęciu z uchwytu w samochodzie. W zestawie jest MapaMap Easy 6.2 z najnowszymi mapami Polski. Aplikacja MapaMap przygotowana jest w technologii „finger friendly”, umożliwiającej obsługę nawigacji palcem – bez konieczności używania rysika.

Lark FreeBird 50.2 ma moduł nadajnika radiowego (transmiter FM), który pozwala na odtwarzanie komunikatów nawigacyjnych i muzyki przez samochodowy system audio. Funkcje multimedialne obejmują odczyt plików muzyczncyh (WMA), video (WMV), graficznych (JPG/GIF/PNG/BMP) oraz tekstowych (TXT, funkcja E-BOOK). 

Nawigacja sprzedawana jest w postaci „ready-to-go”, czyli po wyjęciu z pudełka jest gotowa do użytku – równie szybko jak tradycyjna mapa czy atlas.


Sugerowana cena detalicznej (z VAT) 449 zł.