poniedziałek, 20 maj 2024

logotyp_080Firma TomTom podpisała umowę partnerską z Expedia Affiliate Network, aby pomóc swoim klientom znaleźć najlepsze miejsce na postój w czasie podróży przez Europę. Z Systemem Rezerwacji Hotelowej (Hotel Booking Service), kierowcy unikną stresu związanego z szukaniem wolnego hotelu w czasie, gdy większość z nich jest zamknięta lub nie ma już wolnych miejsc.
Aby zarezerwować miejsce w wybranym hotelu, kierowca musi jedynie zadzwonić pod numer ...

logotyp_200Firma TomTom podpisała umowę partnerską z Expedia Affiliate Network, aby pomóc swoim klientom znaleźć najlepsze miejsce na postój w czasie podróży przez Europę. Z Systemem Rezerwacji Hotelowej (Hotel Booking Service), kierowcy unikną stresu związanego z szukaniem wolnego hotelu w czasie, gdy większość z nich jest zamknięta lub nie ma już wolnych miejsc.

Aby zarezerwować miejsce w wybranym hotelu, kierowca musi jedynie zadzwonić pod numer Obsługi Klienta Expedia. Połączenie liczone jest według lokalnej taryfy. Zamawiający nie ponosi żadnych kosztów związanych z rezerwacją, zyskuje natomiast gwarancję otrzymania najlepszej oferty i pokoju w tysiącach hoteli w całej Europie.

System Rezerwacji Hoteli będzie dostępny w 16 krajach Unii Europejskiej: Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Portugalii, Irlandii, Włoszech, Danii, Finlandii, Francji, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii oraz Holandii. System będzie dostępny na wszystkich urządzeniach nawigacyjnych TomTom serii GO.