poniedziałek, 20 maj 2024

TA1---080HM-TA1 to elegancka, przenośna kamera HD Panasonic do rejestrowania filmów i zdjęć wysokiej jakości. Mierzy zaledwie 53,0 mm (szerokość) x 17,8 mm (długość) x 104,0 mm (wysokość). Dzięki prostej konstrukcji i komfortowej obsłudze kamera TA1 jest łatwa w użyciu - wszystkie przyciski zaprojektowano z myślą o intuicyjnej obsłudze, a zintegrowany terminal USB z wbudowanym oprogramowaniem umożliwia proste podłączenie urządzenia do komputera PC, …

HM-TA1 to elegancka, przenośna kamera HD Panasonic do rejestrowania filmów i zdjęć wysokiej jakości. Mierzy zaledwie 53,0 mm (szerokość) x 17,8 mm (długość) x 104,0 mm (wysokość). Dzięki prostej konstrukcji i komfortowej obsłudze kamera TA1 jest łatwa w użyciu - wszystkie przyciski zaprojektowano z myślą o intuicyjnej obsłudze, a zintegrowany terminal USB z wbudowanym oprogramowaniem umożliwia proste podłączenie urządzenia do komputera PC, edycję obrazów oraz wysyłanie ich do serwisów YouTubeTM lub Facebook. TA1 rejestruje obraz w formacie MPEG-4 AVC (MP4), który jest zgodny z szeroką gamą urządzeń, i obsługuje również format wideo iFrame firmy Apple, co pozwala szybko wczytywać i edytować nagrane filmy za pomocą oprogramowania iMovie w komputerach Mac.

TA1---400

Kamery TA1 można również używać w połączeniu z usługą telefonii IP Skype. Wystarczy podłączyć ją komputera, a staje się kamerą internetową, umożliwiając prowadzenie bezpłatnych rozmów wideo z przyjaciółmi lub rodziną.

Pomimo kompaktowych rozmiarów TA1 nagrywa wideo Full HD (1920 x 1080/30p) o doskonałej jakości obrazu. Format MP4 zapewnia szeroką kompatybilność z komputerami PC i nadaje się idealnie do oglądania klarownego obrazu wysokiej rozdzielczości na ekranie komputera lub rozpowszechniania go przez sieć. Można również wybrać format rejestrowania wideo iFrame (960 x 540/30p) zoptymalizowany pod kątem komputerów Mac.

TA1 może rejestrować zdjęcia o rozdzielczości nawet 8 milionów pikseli (z 5 milionami efektywnych pikseli). Kiedy karta pamięci SDXC/SDHC/SD ze zdjęciami zostanie włożona do gniazda kart SD w telewizorze Panasonic VIERA, przeglądarka obrazów VIERA wyświetli je na dużym ekranie bez żadnych skomplikowanych operacji.

Kamera TA1 może wycinać zdjęcia z wideoklipów, jednak nie można wycinać zdjęć podczas nagrywania wideo a rozmiar wycietego zdjęcia jest taki sam, jak rozmiar obrazu wideo. Nie trzeba podłączać żadnych dodatkowych urządzeń ani wczytywać wideo do edytora w komputerze PC. Aby wyciąć i zapisać zdjęcie, wystarczy nacisnąć przycisk Still Picture, kiedy na monitorze LCD kamery TA1 pojawi się żądany obraz.