piątek, 19 kwiecień 2024

szkola_ekspresji_080W najbliższy poniedziałek, 12 października, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu „Szkoła Expresji”. Zajęcia z fotografii człowieka, które odbędą się 17 października, poprowadzi Maciej Szal z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Nawiązywanie kontaktu z osoba fotografowaną, zgłębienie technik oświetleniowych, rozwijanie wrażliwości to tylko niektóre z tematów planowanych na następnym spotkaniu. Organizatorem projektu jest Casio Exilim i Warszawska Szkoła Fotografii.

szkola_ekspresji_200W najbliższy poniedziałek, 12 października, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu „Szkoła Expresji”. Zajęcia z fotografii człowieka, które odbędą się 17 października, poprowadzi Maciej Szal z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Nawiązywanie kontaktu z osoba fotografowaną, zgłębienie technik oświetleniowych, rozwijanie wrażliwości to tylko niektóre z tematów planowanych na następnym spotkaniu. Organizatorem projektu jest Casio Exilim i Warszawska Szkoła Fotografii.

Udział we wszystkich zajęciach w ramach cyklu warsztatów fotograficznych Szkoła Expresji jest bezpłatny. Osoby, zainteresowane uczestnictwem w zajęciach plenerowych z zakresu fotografii człowieka – portret powinny wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie wiadomości wpisując „POTWIERDZAM – 17.10.2009”, a w treści maila podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego wraz z klauzulą znajdującą się na www.aparaty-casio.pl oraz www.wsfoto.art.pl/szkolaexpresji. Ze względu na charakter zajęć, ilość miejsc jest ograniczona do 20, a o uczestnictwie w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lista uczestników zajęć zostanie opublikowana na stronie projektu w czwartek, 15 października o godzinie 12:00. Osoby, które z przyczyn od nich niezależnych, nie będą mogły pojawić się na spotkaniu, będą zastępowane przez kolejnych zainteresowanych z listy.

Uczestnicy spotkania mogą zabrać ze sobą swój aparat fotograficzny. Dla tych, którzy go nie posiadają  bądź będą chcieli przetestować inny sprzęt, organizatorzy warsztatów przygotowali aparaty marki Casio Exilim. Zainteresowani będą mogli wykorzystać je podczas zajęć za okazaniem dokumentu tożsamości. Zdjęcia, które zostaną wykonane podczas spotkania, wezmą ponadto udział w konkursie. Dla autora najlepszego zdjęcia zrobionego podczas warsztatów, marka Casio Exilim ufundowała aparat fotograficzny Casio Exilim EX-H10, laureata nagrody EISA „Travel Compact Camera”. Zasady konkursu, zostaną przekazane uczestnikom przed warsztatami. Zajęcia potrwają ok. 2 godzin.


Aktualne informacje na temat projektu i warunki zapisów na warsztaty znajdują się na stronie http://www.aparaty-casio.pl/  oraz www.wsfoto.art.pl/szkolaexpresji