Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Notebooki Dwa nowe Lenovo
czwartek, 15 kwietnia 2021

Dwa nowe Lenovo
czwartek, 03 grudnia 2009 19:48    Drukuj Email
S12_200Netbook Lenovo IDEAPAD™ S12.

Ten netbook ma duży ekran 12,1" i pojemny dysk twardy. Wyposażony jest w najnowocześniejsze funkcje, takie jak OneKey™ Rescue System do łatwego tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych czy Quick Start, która daje dostęp do muzyki, zdjęć, gier i Internetu jeszcze przed załadowaniem systemu. Funkcja Quick Start umożliwia połączenie z Internetem w kilka sekund, komputer posiada wbudowaną łączność z sieciami bezprzewodowymi i gniazdo ExpressCard do instalacji karty 3G. wyposażony jest w oryginalny system Windows® 7 Home Premium lub Windows® XP Home.

U550_200Lenovo IDEAPAD™ U550  posiada energooszczędny procesor INTEL CORE 2 DUO  oraz takie udoskonalenia, jak Active Protection System™ chroniący dysk twardy przed uderzeniami i nagłymi wstrząsami oraz zapewniający większą niezawodność przy przechowywaniu i wyświetlaniu filmów, zdjęć lub dokumentów. Certyfikacja Windows® 7 Lenovo Enhanced Experience umożliwia szybsze ładowanie systemu i jego zamykanie, zaawansowane możliwości multimedialne oraz łatwe narzędzia do konserwacji systemu. A wszystko to w notebooku o przekątnej ekranu 15”, grubości zaledwie 24 mm i wadze 2,4 kg.

Wbudowana łączność Wi-Fi  zapewnia dostęp do Internetu w ruchu a czytnik kart pamięci 4-w-1 oraz złącza USB 2.0 do zewnętrznych urządzeń pamięci.

Panoramiczny wyświetlacz HD LED z podświetleniem o przekątnej 15,6” i proporcjach 16:9, grafika HD i wyjście HDMI oraz dźwięk surround Dolby Sound Room zapewniają znakomita rozrywkę.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież