środa, 17 lipiec 2024

Sat_T130_red-080Najnowsze modele notebooków Toshiby – Satellite T110 oraz Satellite T130 – można było po raz pierwszy w Polsce zobaczyć podczas pokazu najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego. Najnowsza kolekcja projektanta zainspirowana została książką „Orlando”  Wirginii Woolf. Jest to opowieść o młodzieńcu, który w XVII wieku zostaje obłożony przez królową Elżbietę I klątwą bycia młodym na wieki. Nieśmiertelny Orlando przez cztery stulecia ewoluuje z jednej postaci w drugą, zmieniając ...

Sat_T130_red-200Najnowsze modele notebooków Toshiby – Satellite T110 oraz Satellite T130 – można było po raz pierwszy w Polsce zobaczyć podczas pokazu najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego. Najnowsza kolekcja projektanta zainspirowana została książką „Orlando”  Wirginii Woolf. Jest to opowieść o młodzieńcu, który w XVII wieku zostaje obłożony przez królową Elżbietę I klątwą bycia młodym na wieki. Nieśmiertelny Orlando przez cztery stulecia ewoluuje z jednej postaci w drugą, zmieniając się w kobietę. Ten dualizm ludzkiej natury jest osnową kolekcji zaprojektowanej na sezon wiosenno-letni 2010.

W kolekcji zaprezentowano  klasyczne płaszcze, garnitury, skórzane kurtki z odrobiną szaleństwa jak na przykład, krótkie czerwone spodnie do marynarki. Nowoczesnemu mężczyźnie zawsze towarzyszy technologia, stąd na wybiegu pojawiły się najnowsze modele Toshiby – Satellite T110 oraz Satellite T130. Kolory komputerów – bordowy, biały i czarny były idealnie dopasowane do zaprojektowanych strojów.

Nowe modele Toshiby zostały zbudowane w oparciu o platformę CULV Intela. Komputery wyposażono w bogaty zestaw łącz. Komunikację bezprzewodową zapewnia moduł  WiFi b/g/n, jest gniazdo HDMI, Bluetooth, kamera, 2 porty USB oraz port eSATA/USB. Prawdziwa rewolucja to jednak długość pracy na baterii. W przypadku Satellite T110 bez podłączania do prądu można pracować przez 9 godzin. W przypadku Satellite T130 jest jeszcze lepiej – 11 godzin. Satellite T110 waży 1,58 kg, modele z 13-calowymi matrycami są tylko nieco cięższe (1,76 kg).


Film z pokazu mody i notebooków można zobaczyć na YouTube - http://www.youtube.com/watch?v=3KqSWidIHNo