Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Polecamy Nowe książki Światła, ujęcie, retusz
czwartek, 15 kwietnia 2021

Światła, ujęcie, retusz
wtorek, 15 maja 2012 00:00    Drukuj Email
Zobacz większe!Patronat FOTO

Od pustego studia do gotowej fotografii – Scott Kelby

Od czego zacząć fotografować w studiu? Jak wykonać klasyczny portret a jak portret w stylu retro? Wykorzystać jedną lampę pierścieniową, dwie a może trzy? Pytań jest wiele, a na wszystkie odpowie Scott Kelby. Od początku do końca poprowadzi Cię przez aranżację sceny, pomoże w doborze sprzętu i konfiguracji aparatu oraz poprawi z Tobą zdjęcia w Photoshopie. Poznaj 12 różnych aranżacji portretów, fotografię mody i fotomontaż sportowy!

Tym razem zaczniesz dosłownie od zera, a skończysz w prawdziwym studio z idealnie dopasowanym sprzętem oraz wiedzą na temat sposobów osiągania najlepszych efektów - takich, jakich życzą sobie Twoi klienci! Portret klasyczny, sportowy, z jednym i wieloma źródłami światła, fotografia mody… to wszystko znajdziesz w tej książce. Autor skupia się również na obróbce zdjęć w programie Adobe Photoshop. Dzięki cyfrowej ciemni efekty Twojej pracy mogą być jeszcze lepsze. Ta książka to obowiązkowa pozycja dla osób interesujących się fotografią portretową.

Dowiedz się, jak:

  • wybrać sprzęt do fotografii portretowej w studio
  • wykonać portret klasyczny i sportowy
  • fotografować modę
  • obrobić zdjęcie w Photoshopie, żeby wydobyć z niego to, co najlepsze

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież