Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Polecamy Nowe książki INSPIRACJE FOTOGRAFICZNE
czwartek, 15 kwietnia 2021

INSPIRACJE FOTOGRAFICZNE
czwartek, 23 września 2010 00:06    Drukuj Email
Patronat FOTO

Inspiracje-fotograficzne

Jeden z autorów najlepiej sprzedających się na świecie książek prezentuje pięćdziesiąt fascynujących projektów fotograficznych, połączonych z celnymi wskazówkami i twórczymi pomysłami, które zachwycą każdego entuzjastę fotografii. Portfolio Lee Frosta, który przez dwadzieścia lat podróżował po świecie, by robić zdjęcia i prowadzić wyjazdowe warsztaty fotograficzne, pełne jest ekscytujących i inspirujących prac. Każdy projekt ukazuje pełne weny i entuzjazmu podejście autora, a także zawiera praktyczne porady oraz sugestie, w jaki sposób zamieniać śmiałe pomysły w niezwykle osobiste sesje fotograficzne. Od stworzenia internetowego fotoblogu aż po techniki umożliwiające wykonywanie doskonałych zdjęć krajobrazowych – książka Inspiracje fotograficzne stanowi wizualną ucztę i nieocenione źródło oryginalnych pomysłów.

Od Autora

Tę książkę napisałem po to, by pomóc ci ominąć czarną dziurę niemocy twórczej i zaoferować zbiór inspirujących pomysłów, które pozwolą utrzymać twoją pasję fotograficzną przy życiu. Techniki polegające na wykorzystaniu nietypowego sprzętu, wymagające użycia oryginalnych bądź niecodziennych aparatów oraz propozycje fotografowania określonych tematów zachęcą cię do poszerzania horyzontów twórczych i ćwiczenia umiejętności patrzenia w celu wykształcenia wprawnego fotograficznego oka. Ze wszystkich przedstawionych tu metod korzystałem wielokrotnie i wypróbowałem ich skuteczność podczas robienia zdjęć, mogę więc z całym przekonaniem powiedzieć, że ta książka znacząco poprawi twój warsztat! Otworzy ci także oczy na niezwykły potencjał fotografii; umożliwi artystyczną ekspresję i swobodne wyrażanie samego siebie. Dzięki temu znajdziesz się na wiodącej do nowych odkryć ścieżce, którą będziesz już zawsze podążał.

Lee Frost

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 3 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież